Jak rysować emotikon w Skype

Rysunki z emotikonów popularne w czatach, forach, portalach społecznościowych, czyli wszędzie tam, gdzie przyjęto wyrażać emocje za pomocą zdjęć. Nauczyć się rysować emotikon w Skype jest trudne, zwłaszcza, jeśli masz wolny czas i przyjaciel, który od razu oceni online kreatywność.

Jak rysować emotikon w Skype

Trzeba

  • – Skype;
  • – dostęp do internetu.

Instrukcja

1
Narysuj obraz emotikon w Skype w polu czatu. Do tego rozszerz pole szerokości, ustaw ustawienia „domyślne”. Wybierz czcionkę Tahoma 9 mapie.
2
Określ szerokość obrazu, zwykle jest to nieparzysta liczba komórek. Zacznij tworzyć rysunek emotikon w Skype z góry. Wypełnij tło neutralne emotikony, kontury rysunku wskazać żywych obrazów.
3
Emotikony do Skype ’ a są podzielone na ukryte i te, które są w wolnym dostępie. Po tym, jak потренируетесь rysować dostępne emotikony, dodaj do nich ukryte, które są oznaczone angielskich liter i słów, a także symboli zawartych w nawiasach. Ukryte emotikony można znaleźć w internecie.
4
Otwórz notatnik lub inny edytor tekstu. Stwórz z oznaczenia literowego emotikony rysunek, z zachowaniem ciągi i szeregi zdjęcia. Skopiuj cały zestaw liter i znaków, wklej w pole czatu Skype, wyślij do rozmówcy, aby i samemu zobaczyć wynik.
5
W tym przypadku, jeśli trudno ci się rysować emotikon w Skype, skorzystaj z gotowych wzorów. Możesz je znaleźć w internecie na życzenie „obrazki emotikony w Skype”. Skopiuj kod z obrazka i wklej w pole czatu.
6
Znajdź w internecie darmowe edytory rysunków, gdzie będziesz mógł stworzyć dowolny obraz na specjalnym płótnie. W edytorze oprócz pola, minimalny rozmiar wynosi 5×5 komórek, jest zestaw emotikon, jak dostępnych, jak i ukrytych.
7
Wybierz buźkę i umieść na płótnie. Użyj funkcji „Wypełnienie”, aby zmienić tło płótna. Narysuj linię lub z takich samych emotikonów, klikając dwukrotnie na zgodnym z ruchem wskazówek zegara, oznaczającej pion lub poziom. Aby cofnąć ostatnią akcję użyj odpowiedniego przycisku.
8
Po tworzenia i edycji grafiki kliknij na przycisk „Pobierz kod”. Najedź na niego kursorem, skopiuj, a następnie wprowadź kod w polu czatu w Skype. Po wysłaniu wiadomości zobaczysz swój rysunek.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.