Jak rozładować dbf z 1C

DBF – jest to format pliku bazy danych, który jest używany różnymi programami do przechowywania tej czy innej informacji. Przesyłanie danych w formacie DBF dostępna w programie 1C, na przykład, aby wysłać informacje do innych organizacji.

Jak rozładować dbf z 1C

Trzeba

  • – program 1C.

Instrukcja

1
Utwórz lub pobrać gotowy formularz do przekazywania danych do pliku w formacie DBF. Jeśli chcesz, aby wyładunek dla z góry ustalonych w programie 1C form, znajdź je w odpowiednim menu. Wiele wersji 1C wspierają gotową traktowanie ładowania dla CBA, niektóre obróbki można napisać samodzielnie, w zależności od formy dokumentu.
2
Jednak jeśli nie są zaznajomieni z tej procedury w używanej wersji oprogramowania, to może zabrać bardzo dużo czasu. Również samodzielne pisanie traktowania w przypadku braku doświadczenia w realizacji podobnych działań może powodować wiele błędów i nieścisłości w pracy. Skonfiguruj eksport danych zgodnie z pkt menu bazy danych i zapisz traktowanie w postaci szablonu operacji, jeśli jest to konieczne.
3
Bez umiejętności programowania 1C skontaktuj się z pomocą techniczną dostawcy oprogramowania lub innych specjalistów. Pisanie przetwarzania, przesyłania informacji w pliku bazy danych zajmuje sporo czasu. Należy pamiętać, że nie wszyscy specjaliści są zaznajomieni z rozładunkiem w 8 wersji programu, jeśli nagle z jakiegoś powodu nie dostanie w pisaniu przetwarzania, najprawdopodobniej najlepiej zmienić obsługującego pracownika.
4
Podczas przekazywania danych w formacie DBF upewnij się, że w twoim przypadku nie ma możliwości korzystania z innych formatów plików, na przykład, w dokumencie XML. Jest to związane z tym, że DBF w tej chwili jest daleko nie najwygodniejszą formą pracy z informacją, poza tym ten format plików już dawno jest nieaktualny, w zasadzie jest on stosowany Sbierbank i innymi dużymi organizacjami.
5
Rozładunek w szeroko popularne formaty plików znacznie łatwiejsze, poza tym, nie potrzebujesz dodatkowego oprogramowania, w przypadkach gdy wymaga edycji. Pamiętaj, że możesz również skontaktować się z pisaniem przetwarzania do innych specjalistów, których można znaleźć w internecie na formach tematycznych, poświęconych 1C.
Porada
Staraj się nie produkować procedurę ustawienia samodzielnie.

logo
Kategoria:
Oprogramowanie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.