Jak rosną gęste brwi

Po usunięciu włosów ich wzrost może przystawać. Jeśli wcześniej robili brwi cienkich i delikatnych, a teraz postanowili nadać im szerszy kształt i ich gąszczu, na pomoc przyjdzie oleju i kompleksy witaminowe.

Jak rosną gęste brwi

Trzeba

  • – migdałów lub oliwy z oliwek;
  • – witaminy „Аевит”;
  • – kompleks witamin i minerałów.

Instrukcja

1
Podgrzać oliwę z oliwek lub olej migdałowy do 40 stopni. Saturate w nim waciki i połóż na brwi na 15 minut. Oleje wnikają w głąb włosów i przyspieszają ich wzrost dzięki wysokiej zawartości składników odżywczych. Jeśli cierpisz na alergię, to uważaj.
2
Umyć stare butelki z pod tusz do rzęs i wysusz go. Wymieszać 3-5 ml dowolnego oleju z 1 kapsułki „Аевита” i wlać uzyskany skład w rurze za pomocą strzykawki bez igły. Nakładać pędzlem kilka razy dziennie.
3
Kup trawę nagietek. Umieść surowce w szklanym naczyniu i zalać spirytusem w stosunku 1:10. Odłóż w chłodne miejsce na co najmniej 24 godziny. Nalewka odcedzić i rozcieńczyć zimną przegotowaną wodą na pół. Saturate gazę i przyłóż kompres na czoło, z wierzchu przykryć cellophane. Po godzinie umyj twarz zimną wodą. Zabieg przeprowadzać kilka razy w tygodniu.
4
Poszukaj w sklepach specjalne serum, które służy do wzmocnienia wzrostu rzęs. Stosować ją można i na brwi, więc śmiało przystąpić do korzystania z narzędzia, jak tylko przeczytać instrukcję użycia.
5
Bierz kompleksy witamin i minerałów. Wypełniają organizm w niezbędne substancje, które pozytywnie wpływają nie tylko na wzrost brwi i rzęs, ale i na zdrowie w ogóle. Również staraj się jeść zróżnicowane. Włącz do diety owoce morza, mięso i mleko.
6
Stopniowo twoje brwi będą lśniące i piękne. Ale stanie się to tak szybko, jak chcesz. Z tego powodu korygować ich kształt za pomocą ołówka, który pasuje ci do koloru.
Porada
Jeśli brwi i nie odrastają, a nie podoba ci się nadawać im kształt ołówkiem, zjedz w salonie tatuażu i zrób makijaż permanentny. Cena za tę usługę jest do przyjęcia, ale lepiej barwnik, tym wyżej.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.