Jak pięknie wyrywać brwi

Brwi – subtelne i eleganckie, przyciągające wzrok i gęste, są ozdobą twarzy nie mniej, niż najlepszy makijaż. Niechlujny sam kształt brwi może zepsuć pracę nawet najbardziej modnych stylistów. Dla nadania kształtu brwiach trzeba trochę posprzątać coś, co zbędne, gdzieś пририсовать, gdzieś пригладить.

Jak pięknie wyrywać brwi

Trzeba

  • pęseta do brwi

Instrukcja

1
Nadać kształt szerokim i gęstym brwiach trudne. Specjalistów zaleca się wyrywać brwi zgodnie z kierunkiem wzrostu włosków. Tak jak włoski na brwiach, tak samo jak i na innych częściach ciała, są objęte tajemnicą gruczołów łojowych, zaleca się, aby przed korektą lekko brwi припудрить.
2
Obliczanie długości brwi jest bardzo prosta. Do tego bierze ołówek i jest stosowany od skrzydełka nosa do zewnętrznego rogu oczy, a następnie do wewnętrznego. Linie te będą granice początku i końca brwi. Należy również zwrócić uwagę na kształt twarzy. Jeśli osoba wydłużone, to szczypanie trzeba z góry brwi, kobiety z okrągłą twarzą, wręcz przeciwnie, zaleca się wyrywać brwi od dołu, aby lekko unieść je wizualnie.
3
Nie zapomnij koniecznie przyciąć włosy, które znajdują się na grzbiet nosa. Po depilacji włosów trzeba taktować brwi nasączonego alkoholem i posmarować kremem (nawilżający).
4
Istnieje kilka wskazówek dla tych kobiet, które hamuje strach przed odczucia bólu podczas zabiegu korekcji brwi. Aby zmniejszyć ból trzeba raz po wyciągając włosy docisnąć sekund na 15 ten odcinek palcem. Przy tym nie należy zapominać, że ręce muszą być czyste, w przeciwnym razie może pojawić się stan zapalny.
5
W przypadku silnych dolegliwości po zakończeniu procedury, zrób zimny pięć minut kompres na czoło. Jeśli po przetworzeniu brwi ci się nie podoba uzyskana forma, to trzeba poczekać co najmniej dziesięć dni przed odrost włosków. W przypadku, gdy i ponownie nie można uzyskać pożądany kształt, należy udać się do salonu piękności, gdzie tym zajmie się profesjonalista.
6
Jeśli brwi są rzadkie z natury lub po prostu przesadzone, nadając im kształt, można posłużyć się specjalnym ołówkiem do brwi. Wybierając odpowiedni kolor, można пририсовать brwi. Przy tym nie wskazane jest mocno ołówek. Trzeba lekko nanieść poprawki, a potem szczoteczką rozłóż wybranego obszaru.
Należy zwrócić uwagę
Jak zrobić piękny kształt brwi. W pierwszej kolejności należy określić odpowiednie do twojego typu twarzy kształt brwi, idealny – to jest, gdy linia brwi harmonizuje z elipsę osoby, z wielkości i konfiguracji oczu i ust. Na przykład, osoba zaokrąglone przy bujnych ustach nie będą ładnie wyglądać z prostymi lub super изломленными liniami brwi, i odwrotnie posiadacza cienkich warg nie do twarzy będą szerokie, gęste brwi.

Porada
W rzeczywistości, zrobić piękne brwi łatwo. Najważniejsze jest wiedzieć, od czego zacząć korektę brwi, jak ją zrobić i gdzie się zatrzymać w końcu. Warto zdecydować się na głównym kierunkiem – usuwamy zbędne lub lekko дорисовываем i подкрашиваем. Wystarczy tylko sporadycznie poprawnie wyrywać brwi i korygować ich kształt. Odwiedź jeden raz, salon kosmetyczny, gdzie ci zrobią piękne brwi, które będziesz tylko w razie potrzeby wspierać.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.