Jak rosną egzotyczne owoce

Mimo, że egzotyczne owoce można kupić w supermarkecie w każdej porze roku, wystarczy wyhodować je samodzielnie. Do tego nawet nie trzeba kupować nasiona lub napisać sadzonki z upalnego południa. Wystarczy wsadzić kość jeść płodu.

Jak rosną egzotyczne owoce

Trzeba

  • – kość owocu;
  • – wykałaczki;
  • – szklankę z wodą.

Instrukcja

1
Jedne z najczęstszych gości na parapecie rosyjskich obywateli – to owoce cytrusowe. Cytryny, pomarańcze, mandarynki, grejpfruty i limonki – wybór jest ogromny. Po tym jak zjedli soczysty miąższ, trzymaj kość w ustach przez kilka minut, a następnie zakopać ją w ziemi. Tak rośliny są najszybciej, chociaż cytryna doskonale rośnie i z pędzelka, пролежавшей kilka dni na talerzyk.
2
Jeśli i uzyskaj owoce od cytrusów, stanie się to lat przez siedem-dziesięć, a oni nie będą podobne na ten słodki owoc, że kiedyś brali w sklepie. Chcąc uzyskać nie tylko piękna, ale i плодоносящее drzewko, lepiej zawczasu zadbać o to, aby zaszczepić cytrusowe. Można to zrobić po osiągnięciu roślin półtora roku.
3
Dobrze rosną w warunkach pokoju i granaty. Do tego trzeba po prostu zakopać wstępnie промытую kość w ziemię na centymetr-półtora. Wygląda uprawiane z kości гранатник bardzo estetycznie: on rośnie w postaci krzewu lub многоствольного drzewka. Kwiat granatu zaczyna się wcześnie, w roku, w trzy-cztery. Na roślinach pojawiają się kwiaty są trzech rodzajów: męskie, damskie i osoby biseksualne. W domowych warunkach granaty dojrzewają bardzo długo, ale roślina, dzięki swojej zewnętrznej atrakcyjności i długowieczności, ma szansę stać się ulubieńcem całej rodziny.
4
W domowych warunkach można wyhodować i awokado. Wybierając owoce, należy zwrócić uwagę na dojrzałe owoce. Jeśli wpadło mi недозревшее awokado, daj mu poleżeć kilka dni. Delikatnie wyjmij z owocu kość, zdjąć z niej skórkę i podłącz ostrym końcem w ziemię na głębokość dwa-trzy centymetry.
5
Można kiełkować kość przed wejściem na pokład. Aby to zrobić, włóż w nią trzy-cztery zapałki lub wykałaczki na poziomie połowy kości, a następnie umieść nasiona w szklankę wypełnioną wodą. Przy tym ostry koniec awokado powinno dotykać wody, a wykałaczki powinni nie dawać kości spaść do szklanki. Później dwa-trzy tygodnie na ostrym końcu pojawią się korzenie. Po tym awokado można wsadzić w ziemię, закопав dolny koniec 2-3 cm.
logo
Kategoria:
Sad i ogród

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.