Jak przeglądać witryn

Aby mogli ponownie odwiedzić i zapoznać się z często odwiedzanych przez ciebie witryn, nie musi prowadzić im rachunkowości, wprowadzając adresy odpowiednich lub ciekawych zasobów w notesie lub dokument elektroniczny. Wystarczy zapoznać się z historią wizyt, zwracając się do odpowiedniej sekcji menu przeglądarki.

Jak przeglądać witryn

Instrukcja

1
Jeśli na komputerze jest zainstalowany program Internet Explorer, aby wyświetlić historię wyszukiwania, nie zajmuje dużo czasu. Rzecz w tym, że w przeglądarce jest już przewidziany jest specjalny magazyn, w którym odnotowano adresy wszystkich odwiedzanych stron internetowych. Przejdź do ameryki łacińskiej i układ klawiatury. Otwórz magazyn, naciskając jednocześnie klawisze CTRL, SHIFT i H. Wszystkie linki są podane w porządku chronologicznym. Zapoznaj się z listy odwiedzanych stron internetowych za miesiąc, tydzień lub dzień. Kliknij na nazwę jednego z nich i zapoznać się z listą wszystkich stron, które przeglądałem, kontaktując się w tej internetową. Jeśli chcesz usunąć wszystkie informacje z dziennika, znajdź w przeglądarce menu „Narzędzia” i wybierz opcję „Usuń historię przeglądania”.
2
Jeśli przeglądarka, której używasz – Mozilla Firefox, należy zapoznać się ze specjalnym magazynu, gdzie tak samo jak w programie Internet Explorer, zapisywane są adresy wszystkich odwiedzanych witryn. Aby to zrobić, kliknij „Pokaż historię”. Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleźć interesujące cię strony, ponieważ zasoby są zwykle dość dużo. Jeżeli po przejrzeniu postanowił wyczyścić historię nagrań, naciśnij jednocześnie klawisze CTRL i A w ameryce układu klawiatury. W ten sposób można zaznaczyć w dzienniku raz wszystkie elementy. Następnie wybierz w menu „Sterowanie” opcję „Usuń”, i wtedy wszystkie rekordy zostaną usunięte.
3
Jeśli masz zainstalowany Google Chrome i Apple Safari, kliknij na ikonę klucza w prawym górnym rogu przeglądarki. Wybierz w wyświetlonym menu ustawień opcję „Historia”. Lub skontaktuj się z magazynu wizyt, naciskając jednocześnie klawisze CTRL i h. Jeśli chcesz wprowadzić jakieś korekty, znajdź na stronie, która zostanie wyświetlona na link „Edytuj listę”. Tak, możesz usunąć elementy, które już nie będą potrzebne.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.