Jak pozbyć się włosów środków ludowych

Jeśli na drogie towarzyskie zabiegi depilacji nie ma pieniędzy; jeśli codzienne golenie nóg powoduje podrażnienie, a nosić krótkie spódniczki bardzo chce – na pomoc przyjdą naturalne sposoby na pozbycie się niechcianej roślinności na ciele.

Jak pozbyć się włosów środków ludowych

Trzeba

  • – korzeń, ziele datura, woda, wódka;
  • – zielony orzech;
  • – nasiona pokrzywy дувудомной, olej roślinny;
  • – 0,25 kg cukru, ćwierć cytryny, woda.

Instrukcja

1
Sposób pierwszy
Aby pozbyć się włosów ludowymi środkami, przecierać codziennie obszary ciała z niechcianej roślinności wywar lub infuzji datura.
Przygotowanie nalewki.
Weź 0,1 kg rozdrobnionych roślin datura (korzeń, trawa) i wlać полулитром wódki. Następnie szczelnie zamknąć i pozostawić na około miesiąc w ciemnym miejscu. Po zakończeniu ostatniego tygodnia przecedzić napar i smarować owłosione części skóry codziennie w ciągu trzech tygodni.
Gotowanie wywaru
Posiekać 150 g kłącza i zioła datura, zalać litrem wody i gotować na małym ogniu przez około kwadrans. Strzał z broni infuzji należy ostudzić i przecedzić. Wytrzeć danych napar z problematyczne obszary skóry raz lub dwa razy dziennie w ciągu 3 tygodni.
2
Sposób drugi
Tym, którzy nie wiedzą, jak się pozbyć włosów na zawsze, pomoże sok z orzechów włoskich. Zawarty w niej jod niszczy cebulki włosa i wzrost włosów ustaje.
Poczekaj na pojawienie się zielonych orzechów włoskich. Sok cięcia na pół zielonego orzecha włoskiego należy smarować nadmiernie owłosione części ciała. Najlepiej zabieg ten przeprowadzać po depilacji. Zazwyczaj po dwóch-trzech traktowania włosy znikają, jeśli nie na zawsze, to na długo.
3
Trzeci sposób
Około 40 gramów świeżych nasion pokrzywy twierdzą 0,1 kg oleju roślinnego. Czas parzenia – około 2 miesięcy. Następnie otrzymaną olejową mieszankę odcedzić, wycisnąć i codziennie naskórek nią obszary skóry z niechcianymi włosami do zaniku zbędnej roślinności.
4
Czwarty sposób
Metoda ta – нерадикальный. To domowe usuwanie włosów za pomocą preparatu do depilacji.
Weź 250 g cukru, sok ? cytryny, 2 łyżki wody. Wymieszać wszystkie składniki i проварите na małym ogniu kilka minut, aż mieszanina zgęstnieje i stanie się brązowy. Następnie ostudzić karmel, nałożyć paski na obszary problemowe i, dając do stwardnienia, szybko zdjąć.
Należy zwrócić uwagę
Nie należy stosować sok z zielonych orzechów włoskich na twarzy – zawarte w nim substancje po zastosowaniu farby skórę na ciemny kolor, który demakijażu nie raz.

Porada
Usuwanie niechcianych włosów na ciele najlepiej na kwartał Księżyc. Uważa się, że w tym czasie impreza na pozbycie się czegoś niepotrzebnego dokładnie powiedzie się.

logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *