Jak pozbyć się sprowadza na zawsze

Czyraczność pojawia się z różnych powodów, często jest to związane z ropotwórczy infekcją lub zaburzeniami procesów metabolicznych w organizmie. Aby na zawsze pozbyć się tej choroby, należy, po konsultacji z lekarzem, zmienić dietę i styl życia.

Jak pozbyć się sprowadza na zawsze

Trzeba

  • – serii trawa, liście borówki brusznicy;
  • – aloes;
  • – mąka żytnia, miód;
  • – biały chleb, mleko.

Instrukcja

1
Starannie przestrzegać czystości skóry. Jeśli naruszono ich integralność, nakładać na rany nalewka z nagietka lub umyj je mydłem antybakteryjnym. Smarować punktowo zmiany zapalne w jod, alkoholem lub zielonką. Przy uruchomionym procesie należy przyjmować przepisane przez lekarza antybiotyki, aby infekcja nie rozprzestrzeniała się dalej.
2
Nie zapominaj o zasadach higieny osobistej, zmieniaj częściej нательное bielizna. Nie należy dopuszczać nadmierne pocenie się i zapalnych chorób skóry. Zmyć naturalną warstwę ochronną skóry też nie jest zalecane. Powstrzymywać się od zbyt częstego przyjmowania gorącej kąpieli z mydłem. Na początku pojawienia się wrzodów można wykorzystać promieniowanie w małych ilościach.
3
Zadbaj o to, aby w diecie było więcej takich elementów, jak żelazo czy fosfor. Jedz pokarmy, gdzie znajdują się witaminy z grupy b, A i C. Drastycznie zmniejszyć spożycie słodkich rafinowanych produktów, nie jeść dużo cukru, cukierków i czekolady.
4
Przeznaczenie wątroby – czyszczenie krwi, dlatego zaleca się uzdrowieniem wątroby. Ponadto, należy poprawić metabolizm i wzmocnić odporność, organizm będzie łatwiej walczyć z infekcją.
5
Przy zwiększonej zawartości cukru we krwi może wystąpić krostkowa chorób skóry, dlatego warto poddać się badaniom w celu wykluczenia cukrzycy.
6
Pozbyć się czyraków pomagają różne środki ludowe. Następny napar należy przyjmować doustnie. Aby go przygotować, należy zmieszać równe ilości traw i liści borówki brusznicy. Szklanką wrzącej wody wlać łyżkę mieszanki, daj jej zaparzenia w ciągu godziny i przecedzić. Weź nalewki na pół godziny przed posiłkiem po czwarte szklanki 5 razy dziennie.
7
Sok z aloesu lub nalewka ze świeżych liści aloesu pomaga pozbyć się krost. Trzeba wytrzeć sok lub nalewka tą skórę na noc. Można również nałożyć kompres, przygotowany z mieszanki miodu z żytniej mąki, do chorych miejsc, zamykając go cellophane z góry. Do tego celu nadaje się również tartą białego chleba, z góry zanurzonego w ciepłym mleku.
logo
Article Categories:
Leczenie chorób

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *