Jak pozbyć się soli w plecach

„Odkładanie się soli” w kręgosłupie – to dyskopatia, który może być spowodowane przez wiele przyczyn. Dlatego przed rozpoczęciem leczenia należy skonsultować się ze specjalistami.

Jak pozbyć się soli w plecach

Instrukcja

1
Jeśli masz ciągle pojawiają się bóle pleców, wydaje ci się, że drętwieje, ci coraz trudniej się poruszać, zwrócić się do neurologa, podiatrist lub остеопату o poradę. Nie jest wykluczone, że ci postawią diagnozę: dyskopatia.
2
Zapoznaj się z głównymi czynnikami powstawania i rozwoju choroby zwyrodnieniowe dysku. To:- długotrwałe fizyczne zmęczenie (np. podczas pracy w biurze lub u maszyny w fabryce, gdy człowiek przez długi czas w jednym i tym samym miejscu);- brak aktywności fizycznej (siedzący tryb życia);- zaburzenia rozwojowe kręgosłupa;- używki;- otyłość i inne choroby związane z zaburzeniami hormonalne (dziedziczne i nabyte);- stała ekspozycja na drgania (w fabryce lub w czasie jazdy).
3
Przejść pełne badanie. Skonsultować się z lekarzami odnośnie leczenia i ściśle przestrzegać wszystkich zaleceń, aby jeszcze bardziej nie uruchomić choroba. Zazwyczaj przy osteochondroza różnych działów kręgosłupa stosuje się:- leczenie farmakologiczne (w celu złagodzenia bólu, poprawy hormonalne, środki uspokajające);- leczniczą wychowania fizycznego (stwórz wspólnie z lekarzem FIZJOTERAPIA indywidualny program ćwiczeń w zależności od poziomu twojej kondycji fizycznej i medycznych wskazań);- różne rodzaje masażu;- ćwiczenia na specjalnych symulatorach (harmonogram zajęć też jest dobierana indywidualnie);- zabiegi fizjoterapii (magnetoterapia, elektroforezy, leczenie laserem, itp.), które są przypisane tylko jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań.
4
Z rozwagą wybieraj i kursy medycyny alternatywnej, wchodzące w nowoczesną praktykę leczenia choroby zwyrodnieniowe dysku. Tak więc, na przykład, hirudotherapy (leczenie pijawki) jest przeciwwskazane гипотоникам i tych, którzy mają słaba krzepliwość krwi, a akupunktura – ludziom z chorobami serca i układu oddechowego.
logo
Kategoria:
Leczenie chorób

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.