Jak pozbyć się plam po z odzieżą dziecięcą

Na dziecięcej odzieży często można spotkać plamy różnego pochodzenia. Można zwrócić rzeczy schludny wygląd za pomocą dostępnych narzędzi. Poza tym, im szybciej zaczniesz wyświetlać plamy, tym większa szansa na pozytywny wynik.

Jak pozbyć się plam po z odzieżą dziecięcą

Trzeba

  • Benzyna lakowa, obrane benzyna, płyn do usuwania lakieru, medyczny, alkohol, płyn do mycia naczyń, odplamiacz.

Instrukcja

1
Usunąć gumę do żucia z ubrania dla dzieci w następujący sposób. Umieścić rzeczy w woreczku. Następnie umieścić w zamrażarce na jakiś czas. Gdy guma całkowicie zamarznie, zebrać ją metalowej пилкой do paznokci lub nożem. Jeśli po usunięciu gumy do żucia pozostał ślad, skorzystaj z alkoholem.
2
Wyczyść ślady farby olejnej za pomocą spirytusu lub oczyszczonego paliwa. Zwilż wacik w rozpuszczalniku i dołączyć do skażony fazy odzieży. Po kilku minutach należy usunąć farbę. Po przetworzeniu benzyną mogą zatrzymać się tłuste plamy. Aby się ich pozbyć, taktuje tkaniny amoniakiem. Po wypierz produkt jak zwykle. Przed użyciem przetestuj podkładki na odporność do tego narzędzia.
3
Wykręć испачканную ubrania na złej stronie. Przemyć zabrudzone miejsce pod bieżącą wodą. Jeśli plama nie udało się wyprowadzić w pełni, застирайте ślad z należy mydłem. W ten sposób można pozbyć się plam po krwi i farb na bazie wody.
4
Praca plama od kleju płynem do usuwania lakieru. Namoczyć wacik w narzędzia i dołączyć do испорченному fazy. Pozostawić na kilka minut. Następnie spłukać plamę pod bieżącą wodą i wyprać ubrania dla dzieci w pralce.
5
Skorzystaj z alkoholem, aby usunąć ślady od długopisu i długopisów. Wytrzeć zabrudzone miejsce przecieranie dyskiem, zamoczonym w rozpuszczalniku. Po 5-10 minutach powtórz procedurę. Następnie wypłukać ubranie w wodzie i wyprać w ciepłym roztworze wody z mydłem.
6
W małej pojemności wymieszać płyn do mycia naczyń i wody. Nanieść środek na plamy z tłuszczu za pomocą поролоновой gąbki. Pozostawić w tej pozycji na kilka godzin. Po upływie tego czasu płukania tkaniny i wypierz jak zwykle.
7
Usuń plamy z soku i owoców za pomocą wrzącej wody. Napiąć zanieczyszczone działka na pojemności i zalać wrzącą wodą. Nie należy zamaczać rzeczy w gorącej wodzie – farba może zrzucać. Po tym, jak materiał zostanie wypierz produkt. Preparaty plamy wstępnie застирайте z należy.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.