Jak pozbyć się żółtych plam od potu

Żółte plamy mogą mocno zepsuć wygląd odzieży. Ponadto, są one trudne do usunięcia. Dlatego, aby doprowadzić produkt do reprezentacyjny, trzeba dołożyć starań,.

Jak pozbyć się żółtych plam od potu

Trzeba

  • Nadtlenek wodoru, zastawa ocet, soda oczyszczona, amoniaku, płyn do mycia naczyń, sól, białko, denaturat.

Instrukcja

1
Wymieszać w równych proporcjach ciepłej wody i nadtlenku wodoru. Namoczyć wacik w otrzymanym roztworze i taktuje skażonych obszarów. Taki sposób, aby idealnie nadaje się do czyszczenia białych tkanin. Nadtlenek wodoru rozkłada białka połączenia. Ponadto, posiada właściwości wybielające.
2
Wymieszać w 100 ml ciepłej wody 1 łyżka octu. Praca brudne obszary odzieży przecieranie dyskiem, zanurzone w cieczy. Następnie wypłukać ściereczkę w wodzie i wyprać jak zwykle.
3
Rozpuścić w zimnej wodzie niewielką ilość sody oczyszczonej. Zwilż zabrudzone miejsce płynem i pozostawić na jakiś czas. Najpierw wypierz produkt w ciepłej wodzie z mydłem, a następnie w wodnym roztworze amoniaku – 1 łyżka amoniaku na 250 ml wody.
4
Wymieszać w osobnym pojemniku 2 łyżeczki płynu do mycia naczyń i trochę ciepłej wody. Nanieść środek na tkankę поролоновой gąbki i pozostawić na 1 godzinę. Po upływie tego czasu wypłukać ubranie w wodzie i wyprać w proszku dla uparty plam. Jeśli za pierwszym razem nie udało się wyprowadzić plamy, powtórz procedurę od nowa.
5
Wymieszać sól, amoniaku i wody w proporcji 1:4:4. Wytrzeć brudne obszary bawełny lub kawałkiem wacikiem, смоченном w cieczy. Po kilku minutach застирайте ślady plam z płynem do mycia naczyń lub mydłem.
6
Weź żółtko i 1 łyżkę 10% rozcieńczeniu roztworu denaturatu. Dokładnie wymieszać i nałożyć mieszankę na brudne miejsca. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Następnie przemyć spryskaną pod bieżącą wodą i wyprać ubranie w roztworze wody z mydłem.
7
Wymieszać w szklance ciepłej wody 1 łyżka soli. Moczyć zabrudzone miejsce w roztworze na 15 minut. Następnie wypierz produkt w pralce. W ten sposób można wyczyścić tkaniny jedwabne.
logo
Article Categories:
Czyszczenie odzieży i obuwia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *