Jak pozbyć się neuralgia międzyżebrowa

Głównym objawem neuralgia międzyżebrowa jest ostry ból w межреберью. Ból jest stały, bóle charakter. Nasila się przy skręcie ciała, badanie palpacyjne żeber i intercostals przestrzeni, chodzenia, ruchu. Zdarza się w wyniku urazu, zatrucia, choroby zakaźne, bol przepukliny, choroby nowotworowe, awarii układu odpornościowego, itp.

Jak pozbyć się neuralgia międzyżebrowa

Trzeba

  • – kora wierzby;
  • – sok z aloesu;
  • – miód, mąka, alkohol камфарный.

Instrukcja

1
Określić nerwoból w stanie tylko lekarz, opierając się na dokładnym zbieraniu skarg, opisie bólu i inspekcji. Neuralgia międzyżebrowa może uchodzić za bólem w sercu, nerkach, kręgosłupie, krzyża itp. Jeśli atak nerwobóle runął nagle, należy natychmiast położyć się do łóżka, krawat wełniany chustą chore miejsce (kręgosłup lub dolnej części pleców) i wezwać lekarza.
2
Leczenie neuralgii zaczyna się od ustalenia blokady z dodatkiem środków znieczulających (lidokainy, novotel), witaminy B12, a także kortykosteroidów leki – „Deksametazonu”, itp. Preparaty i dawkowanie zaleci lekarz, w zależności od stanu pacjenta.
3
W celu zwiększenia aktywności ruchowej uszkodzonych stawów stosuje się хондропротекторы – „Teraflex”, „Struktum”, „Алфлутоп” i inne.
4
Szczególną rolę w leczeniu neuralgii należy do masażu, leczenie akupunktura i физиолечению.
5
Wielką pomoc w leczeniu neuralgia międzyżebrowa mają środki medycyny ludowej. Zalecana jest do leczenia i profilaktyki korzystać z takich roślin, jak kora wierzby, krwawnik, brzoza, bylica, wawrzyn szlachetny, tymiankiem i dr..
6
Do leczenia ostrego bólu przygotować wywar z kory wierzby. Weź 10 g rozdrobnionej kory wierzby i zatokę szklanką wrzącej wody, gotować na wolnym ogniu przez 20 minut. Weź 15 ml 3-4 razy dziennie przed posiłkiem.
7
W leczeniu astmy przewlekłej nerwobóle należy wziąć sok z aloesu. Wyciśnij z dolnych grubych liści rośliny sok i weź łyżeczkę trzy razy dziennie na pół godziny przed posiłkiem. Sok przechowywać nie można przygotować z obliczeń na jeden dzień odbioru. Oczywiście – nie mniej niż 10 dni. Leczenie można powtarzać 3-4 razy w roku.
8
W przypływie neuralgia międzyżebrowa jako „pogotowia” przygotować miodowy placek. Weź 2 części mąki, 1 część miodu i 0,1 część kamfora alkoholu. Замесив ciasto z danych składników, nałóż ją na chore miejsce i, wsuwając opaską, starannie izolować. Czas trwania zabiegu – 2-3 godziny. Oczywiście leczenie – do silnego poprawy stanu (7-14 zabiegach).
Należy zwrócić uwagę
W leczeniu neuralgia międzyżebrowa należy nie tylko usunąć ból, znacznie bardziej ważnym celem jest ustalenie przyczyny neuralgii.

Porada
Również do leczenia neuralgia międzyżebrowa można wcierać w chore miejsce sok z czarnej rzodkwi, kurwa, перцовую nalewki, laurowe olej, terpentyna itp.

logo
Article Categories:
Leczenie chorób

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *