Jak pozbyć się nadwagi mężczyźnie

Mężczyźni cierpią z powodu nadwagi, tak samo jak i kobiety. Chociaż nie muszą rozwiązywać problem, jak się wcisnąć w wąskie sukienka lub założyć mini-spódniczkę, złogi tłuszczu, dostarczają im nie mniej zmartwień. Przy tym mężczyźnie nie wystarczy schudnąć. Aby wyglądać piękne, trzeba jeszcze mieć dobre mięśnie. Właściwe podejście do diety i aktywności fizycznej pozwoli jednocześnie schudnąć i budować mięśnie.

Jak pozbyć się nadwagi mężczyźnie

Trzeba

  • – badania lekarskie;
  • – częste ćwiczenia;
  • – zróżnicowane podejście do różnych grup mięśni;
  • – więcej posiłków w ciągu dnia;
  • – stopniowy spadek poboru ilości kalorii.

Instrukcja

1
Przejść badania lekarskie. U mężczyzn często występuje otyłość spowodowane podwyższonym poziomem kortyzolu we krwi. Charakteryzuje się tkanki tłuszczowej w okolicy klatki piersiowej, ramion, talii i pleców, pocenie i uczucie ciepła. Sprawdź swój poziom hormonów.
2
Zmień tryb zasilania. Zmniejsz swój dawka dzienna do 1750 kalorii. Zmniejszaj kaloryczność płynnie na 10-15% w tygodniu. Zbyt drastyczna dieta spowoduje, że twój organizm, a wręcz przeciwnie, zacznie magazynować tłuszcz.
3
Jeść często i w małych porcjach. Podstawą menu powinny być powolne węglowodany i warzywa z owocami. Pokarmów białkowych lepiej spożywać w drugiej połowie dnia. Ostatni posiłek powinien być nie mniej, niż dwie godziny przed snem.
4
Ogranicz spożycie soli i cukru. Choć bezpośrednio produkty te nie wpływają na powstawanie tłuszczu, przyczyniają się do powstawania nadwagi.
5
Pij więcej wody. Wilgoć jest niezbędna organizmowi do normalizacji metabolizmu i wzrostu masy mięśniowej
6
Gimnastykuj. Trzeba sprawnie budować dobrą mięśnie w górnej części ciała i pozbyć się tłuszczu na bokach i brzuchu. Im większa ilość masy mięśniowej, tym częściej zachodzi proces przemiany materii i spalanie tłuszczu.
7
Zacznij ćwiczenia z aktywnych ćwiczeń aerobowych. Pierwszeństwo pływania lub велотренажеру, aby zmniejszyć obciążenia na stawy. Pierwszy miesiąc trenuj trzy razy w tygodniu przez 60-75 minut.
8
Cardio powinny być низкоинтенсивными. Taki rytm przyczynia się do spalania tłuszczu i nie ma wpływu na zapasy glikogenu, niezbędnego do budowy mięśni. Po treningu powstrzymać się od posiłku w ciągu 40-60 minut.
9
Gdy twoje stawy i układ sercowo-naczyniowy będą gotowe do obciążenia, zmniejszenie cardio do dwóch razy w tygodniu, a następnie dodaj trzy trening siłowy.
10
Wszystkie ćwiczenia dla prasy, nóg, bioder i pleców należy wykonywać ze średnim ciężarem, dużą ilością powtórzeń i krótkim odpoczynkiem między kolejnymi powtórzeniami. Taka tempo pozwala szybko spalić tkankę tłuszczową i robić mięśnie bardziej tłoczone.
11
Ćwiczenia dla rąk, klatki piersiowej i obręczy barkowej należy wykonywać z dużą wagą, rób 10-12 powtórzeń. Odpoczynek pomiędzy seriami 45-50 sekund. Tak нарастите mięśnie w górnej części ciała. To pomoże ci spojrzeć bardziej атлетично schowaną.
12
Ćwicz co najmniej godzinę cztery-pięć razy w tygodniu. Właśnie taki tryb pomoże ci zachować równowagę między жиросжиганием i mięśniowym wzrostu. Częste ćwiczenia aktywizują metabolizm.
Porada
Rozwój farmacji doprowadziły do powstania bezpiecznych sportowych dodatków. Nie poddawaj się od nich, po prostu stosuj się do zasady: wszystkie suplementy powinny pływać u zaufanych dostawców. Do spalania tłuszczu i zwiększania wzrostu włókien mięśniowych przydadzą HMB i izolat białka.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.