Jak pozbyć się małych жировиков

Tłuszczak (wen) występują w przypadku niedrożności kaszak — otwory gruczołów łojowych gruczoły. Małe wen mają tendencję do wzrostu, więc się ich pozbyć jak najszybciej. Problem odnosi się raczej do estetycznej stronie, ale w każdym przypadku wymaga rozwiązania.

Jak pozbyć się małych жировиков

Trzeba

  • – cebula, szare mydło;
  • – złoty wąsy;
  • – aloes;
  • – miód, aloes, owoc kasztanowca.

Instrukcja

1
Najbardziej skutecznym sposobem na pozbycie się małego жировика jest usunięcie go wraz z kapsułą chirurgicznie. Zabieg przeprowadzany jest za pomocą skalpela, jak i z użyciem lasera. Jeśli wen bardzo mały, można go usunąć poprzez specjalny zastrzyk, sprzyja resorpcji tkanki tłuszczowej.
2
Nowoczesne wzmacniające i specjalne kosmetyki pomagają zmniejszyć ilość formacji, należy tylko nie zapominać, że w nich nie powinno być domieszek.
3
Ludowe sposoby leczenia również pomagają pozbyć się małych жировиков, ale korzystać z nich trzeba tylko po konsultacji z lekarzem. Dużą popularnością cieszy się przepis na bazie pieczonych cebuli. Weź średnią cebulę, piec w piekarniku, ostudzić i przepuścić przez maszynkę do mięsa. Szare mydło ciemnego koloru posiekać na tarce i wymieszać z wywarze kleik. Kompres z otrzymanej mieszaniny dołączyć do жировику. Robić taki trzeba go nie więcej niż dwa razy na dobę. Przechowywać mieszaninę w lodówce.
4
To roślina doniczkowa, jak złoty wąsy, również pomaga rozwiązać problem z жировиками. Odetnij kilka liści złotego fiszbiny i staraj się je rozprostować. Umieść liście do жировику, pokrywając go folią. Z góry примотайте kilka warstw tkaniny bawełnianej, zabezpieczając kompres plaster lub bandaż, należy pozostawić go na 12 godzin. Zmień kompres po upływie tego czasu i powtórz tę samą procedurę, wykorzystując nowe listki. Czas trwania leczenia wynosi 10 dni.
5
Jednym z najbardziej skutecznych środków medycyny ludowej jest walka z жировиками z pomocą aloesu. Przeciąć liść aloesu i dołączyć go na noc do жировику, wsuwając ciasno bandażem. Spodziewaj otwarciu жировика około kilka tygodni, trzonek z niego wyjdzie, a rana szybko się zagoi.
6
Podobnie ma działanie каштановая maści, w składzie której łyżka miodu, tyle samo zmiażdżonych liści aloesu i pięć nieodebranych przez maszynkę do mięsa i owoców kasztanowca. Weź kawałek gazy, nałóż na niego papkę i zamocować na жировике. Od czasu do czasu zmieniaj opatrunek.
logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *