Jak pokryte sprawdzone telefon skórą

Pokryte skórą telefon kosztuje niemałą sumę pieniędzy, ponieważ świadczy o zamożności właściciela. Zakup takiego urządzenia jest dostępna daleko nie każdemu człowiekowi. Dlatego można samodzielnie pokryte sprawdzone skórą dostępny telefon, aby nadać mu wyjątkowość i elegancję.

Jak pokryte sprawdzone telefon skórą

Trzeba

  • — skóra lub film z symulacji;
  • — nożyczki;
  • — kancelaryjny nóż;
  • — budowlany suszarka do włosów;
  • — roztwór mydła;
  • — spirytus lub woda kolońska;
  • — klej.

Instrukcja

1
Sprawdź uważnie telefon. Dowiedz się, czy modyfikacji jego modele ze skórzaną tapicerką. Jeśli tak, to обтягивать skórą należy przez analogię. Jeśli nie, to będzie musiał improwizować.
2
Zdecydować o tym, jakie części zostaną pokryte skórą. W dużej mierze to zależy od rodzaju telefonu. U zwykłego batonika nie warto обтягивать przednią część, ponieważ bardzo trudno jest wyciąć otwór pod wyświetlacz. Jeśli masz IPhone, to dokręcić skóry można w pełni tylną stronę. U składane wskazane jest pokrycie tylko części zewnętrzne.
3
Rozbierz telefon, demontaż części, które będą обтягиваться. Instrukcję niekompletne demontażu można znaleźć w instrukcji obsługi. Warto również odwiedzić forum poświęcone modelu telefonu. Po całkowitym demontażu należy używać specjalnych śrubokrętów, tak jak rozmowy śruby mają kapelusze ze szczególnym wzorem.
4
Przygotuj powierzchnię, na której będzie układany materiał. Dla tego ją umyć dokładnie wodą z mydłem w ciepłej wodzie. Bezpośrednio przed nałożeniem odtłuścić za pomocą alkoholu lub wody kolońskiej.
5
Wybierz materiał, który będzie nakładać na telefon. Można wybrać skórę lub sztuczną film, który naśladuje skórę. Druga opcja jest lepsza, tak jak folię łatwiej nakładać. Ona bardziej trwała, jej cena jest niska, więc można okresowo nakładać nową, aby zachować nienaganny wygląd telefonu.
6
Odtłuścić powierzchnię. Zdjąć warstwę ochronną z tyłu folii. Nanieść na powierzchnię trochę wody z mydłem i naklej folię. Dokładnie przeciągnij ją, aby wszystkie fałdy i pęcherzyki zniknęły. Weź budowlany suszarka do włosów. Równomiernymi ruchami kolistymi podgrzać folię, jednocześnie kontynuując ją rozciągnąć. Krawędzie należy zagiąć pod tylną stronę i delikatnie wykończenia. W ten sam sposób nałożyć folię na wszystkie szczegóły. Odstawić do wyschnięcia na noc. Zbierz telefon.
7
Распарьте kawałek materiału, jeśli zdecydujesz się обтягивать telefon naturalną skórą. Odtłuścić powierzchnię. Nałóż na nią распаренную skórę, smarując tyłu klejem. Starannie wygładzić ją na całej powierzchni. Zabezpiecz krawędzie, klejenie ich na odwrocie części. Odłóż część do wyschnięcia. Utwardzona skóra trochę skurczy i mocno przylgnie do powierzchni obudowy telefonu.
logo
Kategoria:
Hand-made

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.