Jak pokryte sprawdzone salon maszyny

Nie wszystkich właścicieli samochodów zadowolony z jakości i wyglądu fabrycznego wnętrza samochodu. Więc pojawia się chęć przerobić obudowę na swój smak. Można pokryte sprawdzone salon auto samodzielnie — jest to najbardziej ekonomiczna opcja.

Jak pokryte sprawdzone salon maszyny

Trzeba

  • – kalka techniczna;
  • – kreślarskie, zestaw kosmetyków;
  • – ruletka;
  • – materiał;
  • – nożyczki;
  • – igły;
  • – nici;
  • – maszyna do szycia;
  • – klej.

Instrukcja

1
Zdecydować o tym, jakie zmiany można będzie wprowadzić do wnętrza samochodu. Zastanów się, czy będziesz schować kierownica i torpedy. Wybierz kolorystykę i materiał. Jeśli samochód jest używany codziennie, materiał musi być praktyczne, a kolory немаркими. Dość rzec rozwiązaniem jest dostosowanie wnętrza materiałem w jasnym kolorze, bo on bardzo szybko jest plamione.
2
Zdemontować torpedę, kierownica i karty drzwi. Jest to konieczne do tego, aby przeprowadzić pomiary. Tak i schować się o wiele wygodniej wykonane części. Przed демонтированием postawić samochód w garażu. Wszystkie zabiegi można wykonać w garażu lub w domu.
3
Sprawdźcie wszystkie szczegóły. Na podstawie otrzymanych danych zrób wzory. Należy zwrócić uwagę stopień тянучести wybranego materiału. Wzór musi być trochę mniejsze części, aby wzorzec można było dokładnie rozciągnąć. Kilka razy sprawdzić wykroju, żeby potem nie zepsuć materiał.
4
Kopiowanie wykroju na tylną stronę materiału. Delikatnie wyciąć przedmiotu i zrób pierwszej przymiarki. Jeśli wszystkie dane się zgadzają, to możesz zacząć przyszywanie ich. Prostrochite na maszynie do szycia wszystkie łączenia części. Można użyć ręcznego pisania, ale w tym przypadku wydasz więcej czasu. Odtłuścić обтягиваемую szczegół. Przygotuj klej. Zacznij delikatnie naciągać przedmiotu na przedmiot, okresowo zadając trochę kleju. Należy uważać, aby nie tworzyły się pęcherzy i fałd. Temat krawędzi uszyć szwem. Odłóż обтянутую szczegół na suszenie.
5
Обтяните na tym samym schemacie wszystkie pozostałe elementy wnętrza. Następny krok – zmiana tapicerki foteli. Jeśli nie chcesz tracić czasu, to tworzenie, pokrowce, które będą komponować się z innymi elementami wnętrza. Jeśli chcesz całkowicie przeciągnąć siedzenia, to odłącz je i wyjmij z wnętrza maszyny.
6
Delikatnie zdjąć starą poszycie foteli. Распорите ją i zrób wzór. przenieś wzór na tylną stronę nowego materiału. Wytnij przedmiotu i zszyć ze sobą z tyłu.
7
Sprawdź stan materiału, którym набито fotel. Jeśli pianka jest nieużyteczny, wymień go na nowy. Zacznij starannie naciągać nowej okładziny na stelaż siedziska należy Uważać, aby nie było zakłóceń. Dokręcić do oporu i zrób na szew. Обтяните pozostałe siedzenia i ustawić je z powrotem do wnętrza samochodu.
logo
Article Categories:
Naprawa i serwis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *