Jak pogratulować szefa z okazji rocznicy

Urodziny szefa – jeden z wakacji, do których cały zespół prowadzonej przez nich firmy lub organizacji przygotowuje się do góry: piękne kartki, porządne prezenty, kartki z adresu. Jednak coraz częściej pracownicy firm nie ograniczają się wręczeniem wcześniej przygotowanych prezentów o długim terminie użytkowania i starają się zorganizować ciekawe pozdrowienia dla szefa.

Jak pogratulować szefa z okazji rocznicy

Instrukcja

1
Wiele kręcą filmy, w których z kieliszkiem w ręku czytają szefa nudne kartki wiersze z internetu. Wznieś się dalej – usuń klip na jego ulubiony utwór: każdy z pracowników niech „zaśpiewa” jakąś pozycję z karty z piosenki, ktoś może na tle tańczyć lub wysadzić klapa. To pozdrowienia długo zapamiętany i ci sami, i do swojego szefa, który trudno będzie oczekiwać od ciebie takiej kreatywności.
2
Wręcza szefowi jego rodowód lub po prostu opis, skąd pochodzi jego nazwisko i co ona oznacza. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz skontaktować się specjalistyczne firmy, które zajmują się podobnymi badaniami, wymyśl go sami, porównując jakość swojego szefa z każdej litery jego nazwiska i dając temu „naukowe” wyjaśnienie. To wszystko można pięknie których możecie następnie zmienić w ramkę i dać szefowi.
3
Amatora wschodniej kultury można pogratulować w stylu japońskim z pomocą tradycyjnych пятистиший „czołgu”, opowiadając o jego charakterze i kryteriach merytorycznych. Przeczytać ich może trzy gejszy (jeśli jubileuszowy wieczór odbywa się w kawiarni, to gejszy można ubrać kolegów-mężczyzn – więc twoje życzenia zostaną przyjęte z dużym poczuciem humoru). W mowie mogą brzmieć na przykład takie słowa:Sakura ветвиПышным owiane kolorem,РадуясьТвоему появлениюВ słonecznym świecie. A dalej w tym samym duchu o tym, za co go szanować:Nazwa твоеСловно ostrze miecza samuraja – swym Światłem, Blaskiem w полуденном солнцеВсе oświetla.Moc twoja,Mądrość i odwagę решенийСнискали тебеУважение i почитаниеВсех w zespole.Można pokonać, to pozdrowienia i bardziej komiksowej postaci, zwłaszcza, jeśli twój szef nie jest pozbawiony poczucia humoru.
4
Zawczasu dowiedz się, jakie телеигру lub programy telewizyjne lubi twój szef, i zbuduj swoje pozdrowienia, na podstawie tego programu. Jeśli szef lubię to „Pole cudów”, zorganizować super grę z kilkoma pracownikami, najważniejsze jest to, aby słowo отгадал to twój szef. Jeśli umieścisz głównym celem, aby mu się należał sektor „Nagroda”, zamiast pieniędzy za twój prezent w czarnej skrzynce proponuj cytryny lub małe czekoladki. Najważniejsze – dowcipny необидный ton „wiodącego” i wsparcie dla pozostałych graczy. W „jaka to melodia” w końcu zaśpiewajcie razem wybraną piosenkę, ale nie oryginalną wersję, a nawrócony gratulacyjny tekst o twojego szefa.
Porada
Najważniejsze – nie pochlebiaj szefa, nie славословьте i nie заискивайте przed nim, bo nieszczerość twojego pozdrowienia od razu wyczuje i trudno docenić to pozdrowienia prawidłowo.

logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *