Jak pogratulować chłopaka z Okazji Walentynek

Po ilości pozdrowienia, kartki i prezenty ten dzień na pewno założę się z samym Nowym rokiem. Tak i bardziej piękną, długo oczekiwany i radosną świąteczną dniu, niż Dzień Świętego Walentego, trudno znaleźć w kalendarzu. Dlatego nie ma nic dziwnego w tym, że dziewczyny marzą pogratulować swoich ulubionych, tak aby mogli poczuć głębię ich uczuć. I aby było to pozdrowienia najbardziej żywe, oryginalny i niezapomniany.

Jak pogratulować chłopaka z Okazji Walentynek

Instrukcja

1
Możliwości i opcji pozdrowienia dziś istnieje bardzo wiele. Już udało się choć trochę poznać swojego chłopaka, ale dlatego, prawdopodobnie sobie sprawę, że jest w stanie zrobić na nim wrażenie. Na przykład, jeśli on nie poznał jeszcze swoje kulinarne zdolności, zaskocz go, zapraszamy na romantyczną kolację przy świecach – i wszystkie naczynia do tego przygotować sami. Nawet jeśli to będą po prostu sałatka z krewetek, kanapki z wątroby dorsza lub przekąska z krabów (nie zapomnij o афродизиаках!), koniecznie wymyślić im jakieś romantyczne nazwy. Zgadzam się, w ten magiczny wieczór ukochanego miło będzie sałatka z innych atrakcji takich jak „Świat dla dwojga” lub tartaletki „Niepohamowana pasja”.
2
Nie zapomnij o symbolu Dnia zakochanych – валентинках. Tylko będą u ciebie nie do końca typowe. Na przykład, wpisz kilka opcji najpiękniejszych (twoim zdaniem) pozdrowień sms – a w ciągu dnia wyznaj miłość swojemu chłopakowi w trybie telefonicznym. Wierzcie mi – nie tylko dziewczyny chcą słyszeć, że ich kochają.
3
A jak ci się opcja z romantyczną przygodę? Oczywiście, w tym przypadku, najlepszym rozwiązaniem jest wprowadzenie swoich znajomych (wskazane jest, aby przy tym twój facet ich nie znałem). Na przykład, twoja dziewczyna może ubrać цыганкой i podejść do niego na ulicy. Udając, że zastanawia się za ręce, niech przepowiada mu na dziś tajemniczy wieczór lub tajemnicze spotkanie. Słowem – заинтригуйте go. A przyszedłszy do domu, twój ulubiony niech znajdzie w skrzynce pocztowej list-zaproszenie od nieznanego nadawcy – z ofertą w określonym czasie, aby przyjść i dowiedzieć się coś bardzo ważnego. To zaproszenie może dostarczyć również bezpośrednio do jego biura kurier lub kurier. Dodatkowo można wysłać mu tajemniczą mapę (na wzór tej, po której szukają skarbu) – na niej będzie musiał dostać się do wyznaczonego miejsca. No a dalej – lot wyobraźni: jak stanąć przed nim, w co się ubrać… I ważnym, oczywiście, będzie to, że go kochasz.
4
Przy okazji, nie zapomnij o prezencie – chyba nie warto o tym mówić, że on też musi być niezwykły. To nie znaczy, że trzeba wydawać na niego dużo pieniędzy – wcale nie. Na przykład, jeśli twój facet programista, można podarować mu oryginalną mysz i podkładka. To człowiek biznesu? Być może, to spodoba mu się zegar (oczywiście, też nie do końca zwykłe). Twój młody człowiek interesuje się walką lub boksem? Wtedy zaskocz go dość stylowy kubek pod nazwą „Kastet”. Twój ukochany uwielbia rozwiązywać krzyżówki i różnego rodzaju zagadki? To na pewno ucieszy fakt, że gra logiczna z kulistych magnesów. A już całkiem odpowiednie dla tego dnia będzie pamiątka w postaci serduszka-говорунчика, która wniesie do twojego faceta całe tyrady komplementów i słów miłości – nie zapomnij tylko powiedzieć ukochanej, że to twoje serce, i wszystko, co ono mówi – prawda.
Porada
W ten dzień każdy zakochany człowiek czeka na coś delikatnego i romantycznego, tajemniczego i przyjemny. Umów się na waszej ukochanej niespodziankę, traf go swoją oryginalnością i przyjemne emocje i jemu, i wam gwarantowane.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.