Jak pogratulować swojego mężczyznę z 23 lutego

Mimo, 23 lutego oficjalnie nazywany Dniem obrońcy ojczyzny, również nieoficjalnie nazywany „dniem” i gratulacje z nim nawet tych mężczyzn, którzy nie mają żadnego stosunku do sił zbrojnych. Jak lepiej pogratulować ukochanej z tym świętem?

Jak pogratulować swojego mężczyznę z 23 lutego

Instrukcja

1
Główna zasada brzmi: w żadnym wypadku nie daj ubrania! Mężczyźni, podobnie jak dzieci znoszą takie prezenty. Wyjątki oczywiście są, ale w tym przypadku mężczyzna, uwierz mi, sam poprosi o taki prezent. I w ogóle, nie należy wybrać prezent na zasadzie „podoba Mi się, to znaczy, że się spodoba i go”. Odnosi się to w szczególności do kosmetyków i perfum – mężczyźni w przeciwieństwie do kobiet, nie nadają im większego znaczenia. Oto technika – zupełnie inna sprawa, ale i tu potrzebny jest specjalny podejście. Zawczasu dowiedz się preferencje ukochanego w tej dziedzinie – może on woli aparaturę ograniczonej liczby firm. Czasem należy dać nie smartfon czy netbook, a jakiś dodatek do już istniejącego urządzenia, na przykład, zewnętrzną klawiaturę do tabletu. A już na pewno najlepszy prezent mężczyźnie – elektronarzędzia (taki, którego jeszcze nie ma).
2
Ale kupić prezent – to jeszcze подлела. Ważne jest, aby prawidłowo pokonać jego przyznanie, zorganizować wakacje. Jeśli zdecydujesz, że obchody powinny towarzyszyć uruchomieniem fajerwerków, kup je sami, ale uruchomienie ich zlecaj tylko mężczyźnie. Po pierwsze, dzisiaj jest jego dzień, i to będzie interesujące do udziału w procesie uruchamiania samemu. Po drugie, tak będzie bezpieczniej dla wszystkich.
3
Plakaty, które w dzień święta będzie обвешана całe mieszkanie, zacznij przygotowywać z wyprzedzeniem, aby nie musiał malować je w pośpiechu, dosłownie na kilka godzin przed świętami. Pracuj nad nimi w tajemnicy przed ukochaną, a w dzień święta obudźcie się przed nim i udekoruj plakatami wszystkie pokoje i kuchnię. W przedświąteczny wieczór przygotować przynajmniej część smakołyków, a rano pokrycie na stół. Ale wielkim błędem będzie odebrać u mężczyzn radość z samodzielnego przygotowywania szaszłyków, bo, jak czytamy w znanym filmie „kobiecych rąk nie cierpią”.
4
Możliwe, że mężczyzna chce nie tylko odwiedzić w dzień święta muzeum tematyce wojskowej, ale i zabrać ze sobą. Nie poddawaj się, nawet jeśli to zupełnie nie interesuje – tak można bardzo skrzywdzić ukochanego.
5
Wręczać prezenty najlepiej w połowie uroczystości. Wcześniej przygotuj mowę, którą będziesz się wypowiadał w trakcie rozdania. Można zaśpiewać piosenkę – nie koniecznie o tematyce wojskowej, ale восхваляющую silnej połowy ludzkości. Wieczorem kontynuować obchody można romantyczny spacer w świetle księżyca. To właśnie w jej trakcie i organizowanie wykonywanie wyżej wymienionych fajerwerków. Miłego świętowania!
logo
Article Categories:
Jquery. Walentynki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *