Jak pogratulować z okazji rocznicy głównego księgowego

Urodziny jednego z członków zespołu – zawsze powód do świętowania w pracy. Zwłaszcza, jeśli jest główny księgowy, – człowiek, zarządzanie finansami i który odgrywa dużą rolę w losach każdego pracownika.

Jak pogratulować z okazji rocznicy głównego księgowego

Instrukcja

1
Скооперируйте siły całego zespołu. Jednoosobową pozdrowienia będzie wyglądać co najmniej brzydko, więc zwróć się do swoich kolegów i poproś, aby zorganizować małe przyjęcie dla swojego księgowego okazji jego jubileuszu. Omów potencjalne prezent i kwotę, którą każdy jest gotowy, aby w niego zainwestować. Zrobić to wszystko lepiej przynajmniej tydzień, aby nie biegać w ostatniej chwili.
2
Wyznacz czas na gratulacje i powiadomić o tym władze. Takie momenty odnoszą się do внерабочим, więc lepiej znieść poza ramy pracy. Na przykład, zostać na pół godziny po jego zakończeniu lub zorganizować uroczyste powitanie w przerwie obiadowej. Od przełożonych wymagana jest obecność, a także właściwym krokiem będzie dać mu wyraz na samym początku.
3
Вручайте prezent wszyscy razem, pod brawa i przyjazne pozdrowienia. Szczere uśmiechy pracowników zachwyci głównego księgowego w jego urodziny i pozostawi miłe wspomnienia na długi czas.
4
Zrób plakat lub zakupić większą kartkę. Na niej powinny być obecne kartki wiersze i podpisy wszystkich uczestników święta. Jeśli znaleźć kartkę z wierszem dla głównego księgowego nie udało się, nie rozpaczaj. Zrób plakat i wydrukuj miłe słowa na własną rękę. Na przykład, „Pieniądze – trudna rzecz, bałagan tu nie być! Rachunkowość – nauka. Jak jest z pieniędzmi w zgodzie żyć! I bilanse i raporty – to wcale nie jest nic. Nasz księgowy wie dokładnie, ile, gdzie, gdzie i jak!”.
Należy zwrócić uwagę
Wiersz, dobrane specjalnie na tę okazję, zawsze będzie na miejscu. Można go przeczytać samodzielnie lub zorganizować mini-spektakl, wydając każdemu pracownikowi na dwie linijki. Wiersze pozdrowienia dla głównego księgowego można znaleźć na tej stronie: http://www.greylist.ru/docs/docs/2030.html

Porada
Prezent nie musi być związana ze sferą działalności księgowego. Można podarować coś, co przyda się, czy to, co jest przyjęte dawanie w branży biurowej.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.