Jak uczcić urodziny jednego

Zdarza się, że nie ma możliwości, aby zebrać gości na urodziny lub nie jestem w nastroju, aby przygotować poczęstunek i zabawiać przyjaciół. Urządźcie sobie niezwykłe święto, bawcie się dobrze w samotności. Czasami warto przemyśleć całe swoje życie dokładnie w dzień jego urodzin, zastanowić się nad dalszymi planami bez poradników.

Jak uczcić urodziny jednego

Trzeba

  • – pyszne jedzenie;
  • – bilety do kina.

Instrukcja

1
Przypomnij sobie, o czym marzył w dzieciństwie. Może pojeździć na koniu, skoczyć ze spadochronem lub popływać pod wodą? Zajmijcie się tym w dzień jego urodzin, nie odkładaj na później. Zjedz w drogiej restauracji i zamów egzotyczne dania, którzy od dawna chcieli spróbować. Ciesz się wakacjami, pysznym jedzeniem i muzyką na żywo.
2
Kup bilet do innego miasta i zwiedź jego ulicach, muzeach. Do specjalnego zainteresowania można grzebać palcem w mapę losową. To będzie niezapomniana przygoda dla ciebie w obcym mieście w poszukiwaniu rozrywki.
3
Jeśli chcesz po prostu zrelaksować się i odpocząć, zorganizować maraton filmowy – zobacz 3-4 nowych filmów na dużym ekranie z rzędu. Proszę pop-корном i pepsi i ciesz się wrażeniami.
4
Ciężko pracujące pracownicy, którzy nie widzą światła białego w swoich biurach, weź sobie wolne i po prostu поваляйтесь na kanapie. Z góry przygotować dobre wino i zamów obiad z dostawą, ciesz się totalnym ничегонеделанием.
5
Świętuj urodziny w samotności, a potem zbierz znajomych i bliskich, przypisując inną datę. Jak poczujesz, że ci kontrolować czas i że można wiele zmienić w swoim życiu.
6
Zorganizuj dla siebie ulubionego święto duszy – czytanie ulubionych książek, oglądanie serialu z dysku bez reklam. Kup grę, w którą zawsze chciałem zagrać. Podaruj sobie, zwiedź na zakupy w poszukiwaniu wyjątkowego prezentu. Nie kupuj praktyczną rzeczą, jaką zyskiwali niezależnie od święta. W ten dzień można pozwolić sobie na trochę szaleństwa.
7
Wycieczka do tatuażu z alluring obraz lub kolczyki z pięknym безделушкой pomogą stworzyć odpowiedni nastrój. Niech to będzie dla was tajemnicą dla szczególnych przypadków i wyjątkowych ludzi.
8
Zadzwoń do starych znajomych, z którymi nie dzwoniłyśmy wiele lat. Zaproś ich do odwiedzenia. Powierz nostalgii pod piękną muzykę, przejrzyj albumy ze swoimi dziecięcymi i юношескими zdjęciami. Przypomnij sobie swoje marzenia, porównać je z osiągnięciami swojego życia. W takich chwilach przychodzi przemyślenie tego, co się stało, pojawiają się nowe pomysły, które приметесь prace w rzeczywistość.
logo
Article Categories:
Urodziny i rocznice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *