Jak uczcić urodziny w Petersburgu

Tradycyjnie uważa się, że Sankt Petersburg jest miastem mostów, pałaców, kanałów, zabytkowych dworów i białych nocy. Północna stolica to miasto turystów, których karmią nie tylko wrażenia, ale restauracje, bary, młodzieżowe kawiarni, nowoczesne kino, dyskoteki. Dla nich pracują rozrywki instytucji – bilard i korty tenisowe, боулинги. Peter dysponuje dużą ilością miejsc, gdzie można zauważyć urodziny na każdy gust.

Jak uczcić urodziny w Petersburgu

Trzeba

  • – mapa miasta.

Instrukcja

1
Wybierz jeden z sieciowych restauracji, która serwuje pizzę lub sushi, jeśli chcesz nakarmić wielką firmę. Problem z poczęstunek raz odchodzi na drugi plan, pod warunkiem, że praktycznie wszyscy lubią takie jedzenie. Niewątpliwą zaletą takich instytucji jest brak programów rozrywkowych: wreszcie można spokojnie porozmawiać, zwłaszcza jeśli dawno się nie widzieliśmy. Ani dj-ów, ani głośna muzyka nie przeszkadza.
2
Najbardziej popularne demokratycznymi sieci pizzerii są „Pizza Hut” i „Оллис”, japońskiej żywności „Dwa kije” i „Eurazja”. Te instytucje są w każdej dzielnicy miasta, blisko metra, więc dojazd nie będzie trudne. W „Pizzy Hut” często organizowane są promocje, gdzie przy zamówieniu jednej dużej pizzy druga klient dostaje za darmo, a w japońskich restauracjach zawsze istnieje możliwość zamówienia wędliny na całą firmę przyjaciół.
3
Odwiedź jeden z licznych klubów nocnych, jeśli wolisz aktywny wypoczynek. Nic dziwnego, że Peter nazywają klubową stolicą Rosji jest tu do lokalu różnych направленностей. Na długo zapamiętasz urodziny spędził w klubach „11”, „Hipopotam”, „Powietrze”, „Zima-Lato”, „Джельсомино”. Klub nocny „Hipopotam” oferuje tańczyć całą noc pod muzykę elektroniczną najlepszych dj-ów. „Zima-Lato” – luksusowego miejsce modnych imprez. Tutaj zaskoczy wyśmienite menu i bardzo korzystną lokalizację – z widokiem na wodę. Music Bar „11” – karaoke klasy apartament z niesamowitym wnętrzem i doskonałą kuchnią, a w klubie „Powietrze” można nie tylko potańczyć na trzech różnych parkietach, ale i popływać w basenie, pograć w siatkówkę.
4
Udaj się do jednego z sportowo-rozrywkowych, jeśli chcesz połączyć wakacje ze sportowymi konkursem. Miłośników gry w kręgle na pewno spodobają się takie kluby, jak „Bowling City”, „Golden Strike”, „7 Mila”. Golden Strike dysponuje dziesięcioma torami do gry w kręgle, z których cztery są zorientowane na dzieci. W „7 milę poza siedemnastu torów do kręgli są stoły do amerykańskiego i rosyjskiego bilard, bar, kawiarnia i dyskoteka.
5
Weź do wynajęcia jeden z prywatnych łodzi, jeżeli twoje urodziny przypadają w miesiącach letnich (od maja do października). Wybierz się na spacer wzdłuż kanałów i rzek, pod licznymi mostami. Można również wyjść w zatoce Fińskiej i kontynuować obchody tam. Należy jednak pamiętać, że taki wypoczynek wymaga zwiększonej ostrożności i uwagi. Udaj się na wybrzeżu zatoki Fińskiej, jeśli nie chcesz świętować urodziny w dusznym mieście. Od Сестрорецка do Зеленогорска znajduje się duża ilość przytulnych restauracji i lokali rozrywkowych. Tam można wziąć duży stół na werandzie, a następnie zrelaksować się na piaszczystej plaży.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.