Jak uczcić urodziny w Saratowie

Jeśli zdecydujesz się świętować swoje urodziny w Saratowie, nudzić po prostu nie mają. W tym mieście istnieje znaczna ilość możliwości spędzenia wakacji z korzyścią dla ciała i duszy i uzyskać ogromny ładunek optymizmu, którego starczy na długo.

Jak uczcić urodziny w Saratowie

Instrukcja

1
Wybierz się na spacer, aby rozpocząć na ulicy Kirowa, саратовскому ulicy arbat. Spacer najlepiej zacząć od placu o tej samej nazwie. Usiądź z przyjaciółmi w jednym z letnich lub stacjonarnych kawiarni, kupić pamiątki w jakimś sklepie lub na ulicy, podziwiać budynki w stylu secesyjnym.
2
Chodzić do parku Lipki i sprawdź, jedzą czy wciąż w jednym z letnich pawilonów lody мельхиоровыми szpatułki, jak to zostało opisane w powieści K. Fedina „Pierwsze radości”. Zimą można cieszyć się zamrożone śnieżno-zielony piękno parku, tak jak w nim rosną i krzewy liściaste i iglaste.
3
Zejdź na dół do Wołgi i podziwiać widoki mostu, łączącego Saratov i Engels. A potem udać się na dworzec river, gdzie można kupić bilety na prom na drugi brzeg i umówić się na wesoły wieczór na jednej z wysp z muzyką i grillem. Lub, jeśli jesteś zwolennikiem spokojniejszych atrakcji, wystarczy dokonać rzecznych spacer wzdłuż Wołgi i podziwiać malownicze widoki z pokładu salute.
4
Jeśli po spacerze na świeżym powietrzu z gośćmi chciał kontynuować zabawę, jedź na Соколовую górę, gdzie już będzie czekać na wcześniej zamówiony salka w jednej z trzech restauracji Narodowej wsi. Widok z Sokołowej góry, na długo pobudzi wyobraźnię tych, którzy przyszli do ciebie w gości z innego miasta. A jeśli zabawa potrwa aż do zmierzchu, to i widok nocnego miasta, mrugającego milion świateł po obu stronach góry i na drugim brzegu Wołgi.
5
Jeśli planujesz zorganizować urodziny dla dzieci, koniecznie odwiedź ГПКиО im. Gorkiego, karmić z ręki białko, obserwować gracją łabędzi, leniwie pływające w stawach, jeździć na wesołym miasteczku w miejscowości „Лукоморье” i w najbardziej prawdziwą bryczką po ścieżkach parku. Jeśli dzieci są już na tyle dorośli, weź jacht lub katamaran i poznaj system stawów.
6
Można świętować urodziny i w jednym z licznych klubów, restauracji i lokali rozrywkowych Saratowa, wybierając rozsądnym rozwiązaniem na stronach internetowych http://www.sarlive.ru, http://www.rest-4-you.ru, http://www.sarrest.ru. Do państwa dyspozycji będą i ośrodki wypoczynkowe nad Wołgą, gdzie można zorganizować bankiet z daniami ze świeżych ryb, jeździć z wiatrem na łodzie, zorganizować pokaz sztucznych ogni na twoją cześć.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.