Jak podnieść na duchu innych

Wyjść na ulicę z tabliczką „Embrace za darmo”, podarować prezent obcego, zrobić śmieszną rzecz, aby wywołać śmiech. Działania te są pozbawione praktycznych. Ale dają znacznie więcej. Przynosi radość innym, człowiek pozbywa się wewnętrznych kompleksów, otwiera się na świat, tak i po prostu sprawia, że zwykły dzień bardziej interesujące. Dobry nastrój, przedłuża życie. Tak przedłuż ją nie tylko sobie, ale i ludzi wokół ciebie.

Jak podnieść na duchu innych

Instrukcja

1
Nie bój się wydawać śmieszne. Lepiej wywoływać uśmiech, niż навевать nudę. Ponury dzień można urozmaicać, na przykład, fakt, że zadzwonić do sąsiedniego działu i poważnym głosem zawołać samego siebie do telefonu. Żart będzie szczególnie udany, jeśli na końcu telefonu was doskonale wie. Albo przestańcie poruszać się w taki banalny sposób, jak chodzenie: zamiast tego można skakać, pełzać na czworakach lub wszędzie jeździć na wózku inwalidzkim. Można ukryć za mikrofalówce telefon, włączyć w nim funkcję zestawu głośnomówiącego, i ukryć się w pobliżu. Tak diners pracownicy będą mogli sprawdzić swoje nerwy i poczucie humoru, kiedy z nimi nagle przemówi mikrofalówka.
2
Jeśli do ciebie przyszli goście, z góry przygotować program rozrywkowy. To może być strategiczna gra planszowa, oglądanie filmu, czoła malowanie ścian, śpiewanie piosenek, konkursy i wiele więcej. Gra w skojarzenia, gdy ukryty wyraz wymaga wyjaśnić za pomocą gestów – zabawne dla ludzi różnych grup wiekowych.
3
Naucz się robić coś ciekawego, na przykład, pokazywać sztuczki, чревовещать, grać na instrumencie. Tak w nudnym otoczeniu można dopingować innych. Można zaopatrzyć się anegdotami, ciekawe historie, rebusów lub nawet buddyjskimi filozoficznych zagadek – коэнами. Wszystko zależy od tego, w jakiego rodzaju firmę trafisz.
4
Zastanów się hojność. Jeśli przed egzaminem postawić recenzję czekolady, to znacznie wyczerpania sytuację przed intelektualne wyzwanie. Tym bardziej, że czekolada powoduje wydzielanie endorfin – „hormonów radości”. Daj ludziom małe upominki na święta i bez okazji. Bądźcie hojni i miłe słowa. Dobrze wykonany komplement, dobra rada lub przyjacielskie przytulenie poprawią nastrój innych ludzi.
5
Bądź uprzejmy, pozytywne i częściej się uśmiechaj. Aby podnieść komuś nastrój, nie należy stosować do tego wysiłku. Człowiek, który promieniuje radość, ładuje się nią innych ludzi. Nic nie tracąc przy tym robisz lepszy świat, a ludzi – kinder i жизнерадостнее.
Należy zwrócić uwagę
Jeśli ci przyszło do głowy pomysł, jak podnieść na duchu innych, najważniejsze – nie wyrządzić komuś krzywdy. Przed tym, jak się pośmiać, pomyśleć, nie унизите czy można tym kogoś i nie przyprowadzisz czy w stan stresu. I nie patrzy czy za tym wszystkim surowego szefa.

logo
Kategoria:
Praca nad sobą

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.