Jak podłączyć akustykę

Wysokiej jakości głośnik podłączony do komputera, może dać ci nie tylko przyjemność z słuchania muzyki, ale i przestrzenny i jakość dźwięku w grach oraz podczas oglądania filmów. Wielu nie wystarczają zwykłe głośniki komputerowe, i często właściciele komputerów chcą udoskonalić swój sprzęt audio. W tym artykule dowiesz się, jak podłączyć do komputera bierną akustykę, wykorzystując odbiornik-wzmacniacz z CINCH i kolumny 5.0.

Jak podłączyć akustykę

Instrukcja

1
W swoim odbiorniku musi być nie mniej niż 5 analogowych RCA-wej. Rozmieść amplituner i kolumny według prawidłowego schematu wokół komputera, a następnie podłącz odbiornik do akustyki poprzez odpowiednie złącza na tylnym panelu.
2
Dopiero po tym, jak głośniki podłączone do odbiornika, można go podłączyć do jednostki systemowej komputera.
3
Nie pomyl złącza po podłączeniu – pamiętaj, w jakim gnieździe znajdują się kable od tych lub innych kolumn. Podłącz subwoofer w żółte gniazdo na tylnym panelu komputera.
4
W ustawieniach dźwięku саундкарты określ, co chcesz podłączyć urządzenie wyjścia na kanał centralny (subwoofer), zauważając żółty złącze. Jeśli popełnisz błąd, w każdej chwili można zamienić kanał centralny i bas.
5
Jeszcze dwa kable z tyłu jednostki systemowej trzeba wbić w liniowe i wejście mikrofonowe.
6
Jeśli na swoim odbiorniku wejście analogowe gniazdo wyjścia sygnału dla subwoofera, można podłączyć do niego subwoofer pasywny, ale jeśli nie masz subwoofera, można się bez niego obejść, wykorzystując w systemie tylko amplituner i kolumny. Subwoofer może być nie tylko bierny, ale i aktywnym – питающимся od sieci.
7
Jeśli chcesz podłączyć aktywną, a nie bierną akustykę, nie wykorzystując odbiornik-wzmacniacz, konieczna aktywny subwoofer z już zainstalowaną wewnątrz niego wzmacniaczem sygnału i złączy kabli. Wszystkie głośniki są podłączone do gniazd głośnika niskotonowego na jego tylnym panelu, i już subwoofer podłącza się do komputera.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.