Jak podkręcić ręce w domu

Накаченные mięśnie rąk tworzą piękny teren, który ma kluczowe znaczenie dla wyglądu, zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Istnieje wiele ćwiczeń, które pomogą dokręcić mięśnie rąk w warunkach domowych. Ćwicz codziennie i dość szybko można podziwiać przyjemne dla oka i w dotyku formami.

Jak podkręcić ręce w domu

Trzeba

  • Maty do ćwiczeń, hantle o wadze od 0,5 kg do 5 kg.

Instrukcja

1
Stań prosto, złóż ręce przed piersią w modlitewnym geście, łokcie dokładnie w strony. Na wdechu naciśnij dłońmi na siebie, na wydechu rozluźnić ręce. Powtórz ćwiczenie 10 – 15 razy. Utrudnić to ćwiczenie można, jeśli między dłoni umieścić piłkę.
2
Przyjmij postawę „listwy”: nogi na palcach, ręce odpocząć w podłogę. Rób pompki na wydechu, plecy trzymaj prosto, łokcie, szczepcie dokładnie w strony. Jeśli ta opcja ćwiczenia zbyt skomplikowane dla ciebie, to nacisk na podłodze, możesz to zrobić nie na palcach, a na kolanach. Mężczyźni często utrudniają to ćwiczenie, nogi są umieszczone powyżej poziomu głowy, na przykład, na ławce lub sofa.
3
Stań prosto, ugięte w łokciach ręce z hantlami docisnąć do boków. Na wydechu wyciągnij prawą rękę przed sobą, na wdechu wróć do pozycji wyjściowej. Z kolejnym wydechem wyciągnij przed siebie lewą rękę, a następnie włóż ją do koperty. Powtórz ćwiczenie każdej ręką po 20 razy.
4
Stań prosto, wyciągnij przed siebie wyprostowane ręce z hantlami. Na wdechu rozsuń ręce na boki, maksymalnie odsłaniając klatkę piersiową, z wydechem wróć do pozycji wyjściowej. Zrób 20 powtórzeń.
5
Stań prosto, ręce z hantlami pominięte. Na wydechu zegnij prawą rękę w łokciu, napinając biceps, i dokręcić гантелю w ramię. Wyprostuj rękę z wydechem. Na przemian zginaj ręce po 20 razy w każdą.
6
Usiądź na prawe udo, prawa ręka spoczywa na podłodze, po lewej stronie na pasku. Na wdechu wspiąć się nad podłogą, opierając się na nogi i prawą dłoń. Ciało trzymać w jednej płaszczyźnie. Staraj się oddychać spokojnie i równomiernie. Trzymaj pozycję 1 – 2 minuty. Powtórz ćwiczenie na drugą rękę.
Należy zwrócić uwagę
Przy tym należy przyjąć pozycji stojącej, stopy rozstaw na szerokość ramion, a ręce podnosić się w różne strony. Jak widać, podkręcić ręce w domu — nie jest tak trudne, jednak wymaga to определеных pocisków i sprzętu. Ale jeśli wykonywać ćwiczenia nieregularnie, to szybko podkręcić ręce w domu się nie uda. Bardzo ważną rolę odgrywa odżywianie i walka ze złymi nawykami, które pomogą jak podkręcić ręce, jak i w ogóle wzmocnić zdrowie.

Porada
Jak podkręcić ręce w domu? Z 95% prawdopodobieństwem stwierdzam, że wszyscy kochają huśtawka ręce, a w szczególności biceps. I, choć to bardzo mały mięsień, jeśli porównać ją z nogami lub tyłem, ale nic innego większość tak nie jest dumny, jak раскаченным бицепсом. Plus, ręce – jedyna część ciała, która jest dostępna dla wszystkich, aby zobaczyć, ani prasa, ani piersi, ani plecy, ani nogi nigdzie, jak tylko na plaży lub w sypialni, nie demonstrujemy.

logo
Kategoria:
Popularne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.