Jak podkręcić przedramienia

Wszyscy doskonale wiemy, jakie mięśnie trzeba ćwiczyć, aby osiągnąć pożądanej objętości. Można z łatwością znaleźć informacje, jak podkręcić bicepsy, ramiona, nogi, plecy, klatka piersiowa – wszystko to jest zrozumiałe i logiczne, ale jak podkręcić przedramienia? Jeśli сожмете rękę w pięść, poczujesz jak czasy swoje przedramię, i właśnie to działanie jest podstawą pracy nad nim.

Jak podkręcić przedramienia

Trzeba

  • – zespół cieśni эспандер
  • – poziomy pasek
  • – rękawice bawełniane
  • – hantle

Instrukcja

1
Użyj bawełniane rękawiczki podczas treningu siłowego. Podczas pracy z ciężkimi ciężarami nie należy używać haków, należy unikać cię od przyczepności. Rękawice bawełniane mają mniejszą siłę tarcia niż ludzka skóra, dlatego aby utrzymać zwykłe wagi trzeba będzie zaciskać dłoni się ze wszystkich sił, równomiernie ze swoimi ćwiczeniami wzrośnie siła przyczepności i ilość przedramiona.
2
Padnij na kolana, ręce połóż w poprzek ławki lub krzesła, dłonie w górę, aby ręce swobodnie свешивались. Połóż na dłoni dwie hantle wagi średniej i rozluźnij palce, trzymając hantle na dwóch skrajnych фалангах palców. Rolling hantle na wewnętrznej stronie dłoni, zaciskając pięści i jednocześnie podnosząc pędzla w górę do oporu. Powtórz to ćwiczenie, aż do całkowitego odrzucenia przedramienia w każdym z czterech-pięciu kolejnych podejść z pośrednim minutowych przerwą.
3
Weź w ręce carpal эспандер – gumowy pierścień lub sprężynę. Zgniatać do stukania palcami wewnętrznej strony dłoni, dopóki nie poczujesz, że nie możesz ścisnąć rękę w pięść do stukania palcami wewnętrznej strony dłoni. Powtórz ćwiczenie cztery-pięć razy, aż do całkowitego odrzucenia przedramiona.
Należy zwrócić uwagę
Nie rezygnuj z żadnego z ćwiczeń podczas gdy jesteś w stanie wykonać go dziesięć razy.

Porada
Należy pamiętać, że praca nad przedramionami wymaga bardzo długi czas, ponieważ mięśnie te, w przeciwieństwie do niemowląt i спинных, rosną powoli, i nie spodziewaj się natychmiastowych!

logo
Kategoria:
Popularne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.