Jak wyciąć płatki śniegu

Płatki śniegu wykonane samodzielnie, rzadko są takie same, po prostu chodzi o to, że nawet u mistrza, który z dokładnością co do milimetra oblicza odległość na papierze, nie uda się wyciąć płatki śniegu jak poprzednie.

Jak wyciąć płatki śniegu

Dlatego nie ma nic dziwnego w tym, że wśród ненастоящих, jak i wśród prawdziwych płatków śniegu trudno znaleźć takie same. Ale w tym, że śniegu jest inny, ma swój urok, bo wszystkie one są wyjątkowe, inni na inne.

Aby wyciąć płatki śniegu, konieczna papier. To może być absolutnie dowolny papier, najważniejsze, aby była wystarczająco dobrze, aby miał możliwość złożyć ją w 16 razy. Tak samo ci będą potrzebne nożyczki. I, oczywiście, przyda się twoja wyobraźnia.

W rzeczywistości nie ma czegoś takiego jak śnieżynka wykonana poprawnie lub śnieżynka wykonana prawidłowo. Najważniejsze w tym przypadku, aby śnieżynka podobała ci, a tak jak to zrobili większego znaczenia nie gra.

Tak, istnieją różne płatki śniegu z sześcioma i ośmioma promieniami, ale nawet jeśli wziąć pewien wzór, to nie dostaniesz to, co ma autor tego wzoru, bo, powtarzam, nie ma w świecie unikalnych płatki śniegu, wszystkie są różne.

Jeśli jednak mówić o wzorach, to należy zacząć od prostego wzoru. Najpierw trzeba wyciąć z papieru kwadrat, jego wymiary zależą tylko od ciebie, najważniejsze jest to warunek, aby to był kwadrat. Więc na początek dodać arkusz papieru po przekątnej, następnie trzeba skręcić pod kątem prostym w górę, potem znowu dodać go na pół, a następnie powtórzyć tę procedurę kilka razy. Po tym można z otrzymanego trójkąta wyciąć wszystkie kawałki według uznania. Następnie ją rozwinąć i podziwiać.

Spróbuj się powtórzyć tę procedurę z drugą kartkę papieru i porównać wynik. Będą podobne, może ci się nawet wydawać, że całkowicie, ale będą one różne.

Wykorzystując różne płatki śniegu, można zebrać niezłą wianek, który będzie pięknie uzupełniać wystrój swojego mieszkania lub domu.

Tworząc płatki śniegu, nie trzeba dążyć do ideału, którego i tak nie ma. Pamiętaj, że nowy rok to bajka, a więc każda, nawet najbardziej bajkowa śnieżynka będzie piękne. Ponadto, jeśli podłącz do tego zawodu bliskich ci ludzi, to produkcja płatki śniegu będzie się działo o wiele więcej zabawy, niż gdyby robili je sami. Więc spróbuj i wymyślić swoje własne wzory dla płatki śniegu.

 

logo
Kategoria:
Popularne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.