Jak ozdobić domek

Projekty działek letniskowych w ostatnich latach zadziwiają swoją różnorodnością. Do dyspozycji projektantów na krajobraz coraz częściej uciekają się nie tylko znani gwiazdy, ale i zwykli ludzie. W pewnym momencie światopogląd radzieckich ogrodników drastycznie zmieniło, a ogród stał się nie tylko polem do uprawy produktów, ale i miejscem do wypoczynku. Co tu dużo mówić, wiele już zapomnieli, samo słowo „ogród”. Dalej na co czekasz, jak można ozdobić domek, żeby przynosiła estetyczną przyjemność i różniła się od sąsiadujących ogrodów.

Jak ozdobić domek

Trzeba

  • – Fantazja
  • – Sadzonki roślin ozdobnych
  • – Puste butelki (z tworzyw sztucznych), banki
  • – Duże kamienie, głazy
  • – Farby, pędzel

Instrukcja

1
Wcześniejsze planowanie daczy. Dokładnie określ obszar roboczy (do sadzenia warzyw, owoców, jagód) i dekoracyjne (wypoczynek, sadzenia roślin ozdobnych, kwiatów, designerskich ozdób).
2
Ozdobne kultury lepiej umieszczać w pobliżu miejsce do odpoczynku, będzie cieszyć oko i w pełni pozwala cieszyć się różnorodnością przyrody.
3
Nie выкидывайте zużyte plastikowe butelki, są dobrze nadają się do nietypowych pomysłów. Odcięcie szyjki butelki, i pokolorowane przez różne kolory, można zmienić niezwykły kwiat łóżko. Lub umieścić je wzdłuż ścieżki.
4
Okrągłe głazy lub kamienie mogą przekształcić się w zabawnych mieszkańców ogrodu: ślimaki, biedronki, żaby, jeże itp. Aby to zrobić, skorzystaj z farbami i pędzlem.
5
Spójrz na proste rzeczy nowy wygląd, być może, znajdziesz doskonałe zastosowanie starym zestawem покрышкам, zużyte buty, metaliczny banków…. „Wszystko jest nowe – to dobrze zapomniane stare”!
Należy zwrócić uwagę
Nie należy przeciążać działka zbędne detale. Nie stoi w jednym miejscu umieścić wszystkie odmiany, przedstawiony na dzień dzisiejszy (zbiorniki wodne, zjeżdżalnie, kraty, bramy, ławki, altany, itp.). Pamiętaj, wszystko jest dobre z umiarem!

Porada
Wymyśl mały plac zabaw, koniecznie zostawiając miejsce do piaskownicy, nawet jeśli nie masz dzieci, może do ciebie przyjadą goście.
Oczywiście, nie zapomnij, aby ustawić grill. Tylko obliczyć, aby w pobliżu nie znaczyły świeże rośliny ozdobne. Oni nie znoszą dymu.

logo
Article Categories:
Popularne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *