Jak wybrać kominek elektryczny

Nie każdy może sobie pozwolić, aby zainstalować w swoim domu lub mieszkaniu prawdziwy kominek. Doskonałym zamiennikiem mu jest kominek elektryczny — ciepły, jasny, piękny, różni się od tej, tylko tym, że zamiast ognia w nim „płonie” energii elektrycznej. Электрокамин nie tylko wypełni twój pokój ciepłem i przytulnością, ale i będzie oryginalnym elementem dekoracyjnym jej wnętrza.

Jak wybrać kominek elektryczny

Instrukcja

1
Wszystkie kominki elektryczne wyposażone w kamerę do spalania paliwa, dekoracyjne imitacja kominkowe-kratki, sztuczne drewnem lub угольками i ozdobnym poruszającym się płomieniem.
2
Wszystkie kominki elektryczne można podzielić na 4 grupy: urządzenia, pokryte ozdobnym portalem, montowane przy ścianie; piece kominkowe, które trzeba umieścić oddzielnie; gabinetowe электрокамины, wpuszczone w ścianę; kosze kominkowe. Wśród wszystkich tych urządzeń można łatwo wybrać ten kominek, który najlepiej pasuje do twojego domu.
3
Wybierając kominek elektryczny, należy zwrócić uwagę na materiał, z którego wykonana jest jego portal. To może być dość droga rzeźbione drewno, naturalny marmur lub tania tłoczony plastik.
4
Dużą popularnością cieszą się kominki elektryczne, portal których wykonany jest z wtrysku marmuru. W skład materiału wchodzi 80% marmuru lub piasku kwarcowego, 19% żywicy i 1% różnych barwników. Portale z lanego marmuru składają się z pełnych płyt, które nie mają szwów i nie naruszających integralność obrazu. Электрокамины z tego materiału są znacznie mocniejsze piece z kamienia naturalnego.
5
Przy wyborze sprzętu elektrycznego kominka należy pamiętać, że kolory nie powinny być zbyt jasne lub zbyt nudne w porównaniu z ogólnym tłem wnętrza. Jeśli podoba ci się kominek wykonany z marmuru, należy zwrócić uwagę na smugi kamienia. Muszą wyglądać naturalnie.
6
Należy zwrócić uwagę na funkcjonalność podoba ci elektrycznego kominka. Wiele nowoczesnych modeli uzupełnione mnóstwem przydatnych opcji, takich jak zdalne sterowanie, automatyczne utrzymanie zadanej temperatury, ustawianie rodzaju ognia. Niektóre nowe modele kominków elektrycznych wyposażone dźwiękiem i muzyką. Pisanie na „pendrive” swoje ulubione melodie i piosenki, będziesz w stanie cieszyć się nimi, patrząc na zabawny i ogień tlący się w kominki elektryczne może węgle.
logo
Article Categories:
Popularne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *