Jak osiągnąć jędrne piersi

Damskie piersi – jedna z najbardziej delikatnych części ciała. Ona zawsze приковывала do siebie podziwu spojrzenia mężczyzn. Pragnienie, aby mieć piękne kształty – naturalne dla wszystkich przedstawicielek płci pięknej. Jednak z czasem piersi tracą swoją jędrność. Aby przywrócić jej pierwotny wygląd, należy przestrzegać pewnych wskazówek.

Jak osiągnąć jędrne piersi

Instrukcja

1
Prawidłowo dobieramy sobie biustonosz. Noszenie zbyt wolnego stanika prowadzi do obwisania piersi, a ścisłej – do zaburzeń krążenia krwi. Jeśli ćwiczysz, zaopatrz się w specjalny biustonosz, ponieważ podczas zajęć skóra piersi rozciąga się znacznie częściej.
2
Nie nie ma towaru w lecie topless. Pod wpływem promieniowania ultrafioletowego cienka i delikatna skóra piersi szybko się starzeje, na niej pojawiają się przebarwienia, a w zakresie sutki – zmarszczki. Przed udaniem się na plażę, koniecznie nałóż krem.
3
W celu zwiększenia napięcia mięśni piersiowych ćwiczenia fizyczne. Najprostsze z nich – stanąć twarzą do ściany i oprzeć się na niej rękami. Z całej siły naciskać na ścianie w ciągu 10 sekund, że chcesz ją przesunąć. Następnie zrelaksuj się, wstrząsnąć ręce i powtórz ćwiczenie 10 razy.
4
Połącz dłonie przed piersią, mocno docisnąć je do siebie i przytrzymać przez 4-5 sekund. Stań prosto, lekko zginanie ręki w łokciu. Szczotki docisnąć do bioder i spróbuj zewrzeć łokcie za plecami. Ruchy należy wykonywać powoli, nie tryska, rozciąganie mięśni przez 10-15 minut. Takie zajęcia rób po 8-10 razy.
5
Jednym z najbardziej skutecznych metod poprawy jędrności biustu jest masaż. Spędzasz go rano i wieczorem podczas kąpieli. Małym strumieniem wody masować piersi, prowadząc ją od żeber do ramion. Po zabiegu osuszyć skórę miękkim ręcznikiem i nałożyć na nią krem odżywczy.
6
Podnieś jedną rękę do góry, a drugą dłonią wykonuj delikatne ruchy od środka między piersiami, a następnie pod nimi i na boki aż do ramion. Powtórz to kilka razy i zmień ręce. Po tym, jak w ciągu 2-3 minut masować obie piersi, lekko głaszcząc je. Masaż wzmacnia tkanek, sprawia, że skóra jest jędrna, piękna, jak aksamit.
7
Jest jeszcze jeden sposób, aby przywrócić jędrność piersi – mycie zimną wodą. Weź zwykły ręcznik, zwilż go wodą temperatury 22оС, wyciśnij i owinąć im piersi. Następnie rozetrzyj ją obiema rękami za wilgotnej szmatki. Za chwilę wymienić ręcznik na suche, lekko podgrzać i ostrożni поглаживаниями drenaż klatki piersiowej. Co dwa dni obniżyć temperaturę wody na pół stopnia, dopóki nie osiągnie 13-14оС. Przez trzy tygodnie zacznij dodawać soli kuchennej do wody. Ona działa drażniąco na skórę, co poprawia krążenie krwi.
8
Do pielęgnacji skóry biustu zaopatrz się w specjalne kosmetyki. W skład tych preparatów wchodzą składniki odżywcze, przedłużając młodość skóry: kolagen morski elastyny, olejki eteryczne z cytryny, мускатной róża, sosna, witaminy A i E, wyciągi z roślin i inne. Skuteczne są kremy zawierające wyciągi ze skrzypu, dziurawca, żeń-szenia, aloesu, chmielu i oleju z drzewa.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.