Jak podciągnąć duże piersi

Kiedy duże piersi traci swój kształt, jędrność i zaczyna powodować masę kompleksów, nie warto na oślep biec do chirurga plastycznego, ponieważ dość często takie operacje kończą się źle, pozostawiając po sobie siniaki i blizny. Tym bardziej, że w każdym przypadku wynik po operacji będzie trwał od 1 do 5 lat, a następnie kształt piersi znowu będzie musiał dostosować.

Jak podciągnąć duże piersi

Instrukcja

1
Istnieje wiele sposobów, aby podciągnąć duże piersi, należy zacząć z kontrastowym kąpieli i masażu. Za każdym razem po podaniu ciepłej lub gorącej kąpieli piersi opłukać zimną wodą. To pomoże aby jej skóra jest bardziej elastyczna. Następnie przejdź do masażu za pomocą kosmetyków, przeznaczonych dla poprawy kształtu piersi. Nałóż na dłonie trochę środków, powoli, okrężnymi ruchami masować piersi, to jednak robić ostrożnie, aby nie uszkodzić gwałtownym ruchem.
2
Bardzo dobrze na delikatną skórę wpływają maski z naturalnych produktów. Jeśli za piersią prawidłowo dbać codziennie, a kilka razy w tygodniu robić specjalne maski, to po pewnym czasie zaczniesz dostrzegać poprawy.
3
Weź 2 łyżki tłuszczu śmietany, dodać 1 domowe jajko i 1 łyżkę oliwy z oliwek. Dokładnie wymieszać składniki i po kąpieli nałóż maskę na skórę piersi, unikając przy tym aureole i sutki. Pozostaw maskę na pół godziny, a następnie spłukać ciepłą wodą.
4
Przez 3 dni zrób na piersi specjalny krem z płatków owsianych. Do tego 2 łyżki płatków owsianych umieść małą filiżankę, zalać niewielką ilością wrzącej wody, przykryć pokrywką i pozostawić na 20 minut. Gotową owsiane maskę dobrze wymieszać, aby nie było grudek, następnie nałóż otrzymany środek i dekoltu, i na skórę piersi. Przez pół godziny obmojte piersi ciepłą wodą i osuszyć ręcznikiem.
5
Stale zmiennik wzmacniające maska do biustu.
6
Za pomocą ćwiczeń można podkręcić znajdującą się pod piersią mięśni, a tym samym zwiększyć jej masę i podciągnąć duże piersi. Ćwiczenia trzeba robić nie rzadziej niż raz na 2 dni, bo inaczej to tylko strata czasu. Zacznij od pompek, ale przy tym modyfikować je, opierając się nie na mięśnie brzucha, a na obszar piersi.
7
Potem trochę odpocząć i proszę popracować rękami. Stań prosto, wyciągając ręce na boki, a następnie zacznij robić okrężne ruchy najpierw do przodu, potem w drugą stronę.
8
Jeśli stosować równolegle pull-up kosmetyki, to wynik nie będzie długo czekać.
Należy zwrócić uwagę
Im większe piersi, tym trudniej jest przywrócić jej dawną formę.

Porada
Aby czuć się pewnie, można użyć specjalnych podkładek filcowych do klatki piersiowej, które podtrzymują formę.

logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *