Jak odzyskać stare konto e-mail

Użytkownicy poczty e-mail mogą spotkać się z problemem odzyskiwania zdalnej skrzynki pocztowej. Można to zrobić zarówno samodzielnie, jak i przy pomocy administracji e-mail. Algorytm postępowania w danej sytuacji zależy od systemu poczty i od czasu, który upłynął od usunięcia pocztowej.

Jak odzyskać stare konto e-mail

Trzeba

  • Dostęp do internetu, dostęp do swojego konta.

Instrukcja

1
Aby przywrócić skrzynki pocztowej zaloguj się na swoje konto. Aby to zrobić, wpisz swój login i hasło. Po tym system zaproponuje nacisnąć przycisk „Przywróć” lub „Odblokuj”. Dostęp do skrzynki pocztowej zostanie otwarty, ale wszystkie informacje, хранившаяся w nim nie utrzyma. Ta opcja odzyskiwania skrzynki pocztowej istotne, jeśli został zablokowany przez administrację z powodu nieużywania go w ciągu określonego czasu.
2
W tym przypadku, jeśli skrzynka pocztowa usunięto, lub osoby trzecie posiadające hasło od niego, napisz zapytanie na imię administracji lub w dziale obsługi klienta. Jest możliwe, aby odzyskać skrzynkę pocztową należy wprowadzić login i hasło starego pocztowej. Metoda ta jest istotne, jeśli po usunięciu pocztowej nie minęło więcej niż 30 dni.
3
Usunięcie skrzynki pocztowej wraz z kontem pocztowa odzyskanie będzie niemożliwe. W tym przypadku należy utworzyć nowe konto o tej samej nazwie. Jeśli podczas rejestracji okaże się, że nazwa jest zajęta przez innego użytkownika, to należy utworzyć skrzynkę pocztową z nowym loginem. Jeśli ci bardzo zależy login starego skrzynki pocztowej, a następnie spróbuj skontaktować się z jego właścicielem i poprosić jego konto.
4
Jeśli chcesz przywrócić skrzynki pocztowej programu Outlook, który został usunięty za pomocą polecenia cmdlet Get-RemovedMailbox, użyj tego samego polecenia środowiska Windows PowerShell. Przywracanie pocztowej w ten sposób możliwe tylko wtedy, gdy od momentu jego usunięcia minęło nie więcej niż 30 dni.
5
Wiele elektroniczne usługi pocztowe nie mogą dać stuprocentową gwarancję, że zdalny pocztowa zostanie przywrócony, szczególnie jeśli od momentu jego usunięcia minął dość długi okres. Dlatego, zanim usunąć swoje szuflady, zastanów się, czy warto to robić.
Należy zwrócić uwagę
Odnosząc się do administracji z prośbą o przywrócenie skrzynki pocztowej należy podać następujące informacje: login, hasło i tajne pytanie i odpowiedź.

logo
Kategoria:
E-mail

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.