Jak odzyskać hasło do skrzynki na mail pl

Przy rejestracji skrzynki pocztowej na mail.ru zaleca się ustawienie jak można bardziej skomplikowanego hasła. Ale im bardziej skomplikowane hasło, tym większa szansa go zapomnieć, albo stracić. W tym przypadku można użyć jeden z prostych opcji odzyskiwania hasła.

Jak odzyskać hasło do skrzynki na mail pl

Instrukcja

1
Przejdź na stronę główną mail.ru. Obok z okienkiem wpisywania loginu i hasła do logowania się na pocztę znajduje się link „Zapomniałeś hasła?”. Kliknij na nią, po czym zostanie przedstawiony jeden ze sposobów odzyskiwania hasła, w zależności od tego, który z nich został wybrany przez użytkownika podczas rejestracji.
2
Jedną z opcji odzyskiwania hasła, które można wybrać podczas rejestracji, jest przywrócenie za pomocą wprowadzania odpowiedzi na tajne pytanie. W tym przypadku należy wpisać odpowiedź na pytanie, podany podczas rejestracji, po czym zostaniesz przekierowany na stronę odzyskiwania hasła.
3
Jeśli podczas rejestracji wybrałeś sposób odzyskiwania hasła za pomocą telefonu komórkowego, to zostaniesz przekierowany na stronę, na której musisz podać numer telefonu komórkowego. W przypadku, gdy jest on zgodny z adresem podanym podczas rejestracji, to na niego zostanie wysłany kod. Wpisz go w odpowiednie pole, po czym będziesz mógł utworzyć nowe hasło do twojej skrzynki pocztowej.
4
W przypadku jeżeli podczas rejestracji wskazywały zapasowa skrzynki e-mail, to rozwiązaniem, które będzie oferowane, jest przywrócenie za pomocą linki, która zostanie na niego wysłana. Przejdź przez nią, po czym będziesz mógł utworzyć nowe hasło.
5
Jeśli żaden z powyższych sposobów nie pasuje, to możesz skontaktować się z pomocą techniczną zasobu. Od ciebie wymagane dane, takie jak nazwa użytkownika, data i czas rejestracji skrzynki pocztowej, a także data i godzina ostatniego użycia serwisu. Możesz użyć specjalnego formularza wysyłki i napisać bezpośrednio. Oprócz góry informacji, może być konieczne jakiekolwiek dodatkowe informacje. Zostaw ją i postępuj zgodnie ze wszystkimi instrukcjami, które zostaną wam przedstawione specjalista wsparcia technicznego.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *