Jak nosić uciskowe pończochy

Niestety, choroby żył otrzymałeś wystarczająco powszechne. Korzystanie z kompresją bielizny – to uniwersalna metoda leczenia żylnej choroby i zapobiegania ich powikłań. Prawidłowe sobie założone pończochy uciskowe zapewnią odpowiedni profil ciśnienia na powierzchni stóp i normalizuje krwiobieg.

Jak nosić uciskowe pończochy

Trzeba

  • – pończochy uciskowe;
  • – rękawice gumowe;
  • – jedwabne skarpetki

Instrukcja

1
Zakładanie odzieży uciskowej zaleca się rano, bezpośrednio po przebudzeniu. W tym czasie na nogach jeszcze nie ma obrzęku, a noszenie obsługujących obsady pomoże uniknąć ich wystąpienia. Jeśli założyć pończochy raz się nie udało, to przed rozpoczęciem prania należy podjąć w pozycji poziomej i położyć się w ciągu 20 minut.
2
Zdjąć z rąk bransoletki i pierścionki – mogą zepsuć pończochy. Długie paznokcie też mogą uszkodzić produkt. Aby tego uniknąć, należy założyć gumowe rękawice. Ponadto, korzystanie z rękawic zapobiega powstawaniu chorób dużych palców rąk, które mogą powstać w wyniku codziennego ubieranie bielizny kompresji.
3
Weź pończochy, wykręć go na lewą stronę i załóż na rękę. Chwyć palcami skarpety produktu i dokręcić go do środka do części piętowej.
4
Zdjąć pończochy z ręki i przytrzymaj go w taki sposób, aby pięta produktu była skierowana do ciebie. Napiąć вывернутую część na stopę, aż do połowy. Przechwycić pończoch i delikatnie pociągnij go w piętę dwoma rękami.
5
Napiąć вывернутую stronę do kostki. Dokładnie rozłóż na nodze za pomocą kciuków.
6
Załóż pończochy do kolan i wykręć go na przedniej stronie. Delikatnie, za pomocą kciuków, napiąć produkt na biodrze. Dokładnie wyprostować wszystkie fałdy.
7
Pociągnij za skarpety produktu, uwalniając kciuk. Upewnij się, że dzianina jest równomiernie rozłożone w nodze.
8
Aby założyć pończochy uciskowe open мыском zaleca się stosowanie jedwabne skarpetki. Są one zwykle znajdują się w zestawie. Zdjąć skarpety można ciągnąc go za przednią część.
9
Noszenie odzieży uciskowej należy w ciągu całego dnia. Strzelać produkt należy tylko przed snem.
10
Do usuwania, zaleca się również stosować gumowe rękawice. Chwyć obiema rękami za górną krawędź produktu i выворачивая go na lewą stronę, ściągnąć z nogi. Aby zdjąć pończochy z pięty, włóż dłoń do wewnątrz produktu.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *