Jak nauczyć się rysować tagi

Istnieją różne opinie dotyczące pisania znaczników. Jednym ludziom to sprawa wydaje się to łatwe, innym – wręcz przeciwnie, trudne. Jednak rację obie strony: nauczyć się rysować tagi można dość szybko, jeśli dołożyć wszelkich starań i cierpliwość.

Jak nauczyć się rysować tagi

Instrukcja

1
Nie należy od razu zacząć rysować tagi na dużym obszarze (np. na ścianach budynków), jak to jest w zwyczaju u doświadczonych райтеров. Lepiej poćwiczyć pisanie na kartce papieru. Spróbuj tworzyć tagi w innym stylu. Co do wyglądu nie, nie ma szczególnych zaleceń, jednak uważaj, aby wszystkie ozdoby zostały do miejsca. Więc ćwicz jak najwięcej, aby wypracować swój własny, charakterystyczny styl. Nie bądź leniwy, aby zwracać uwagę na pracy innych райтеров, na ich kunszt wykonania.
2
Wymyśl swój własny tag. Postaraj się, aby nie powtarzał czyjąś już istniejący podpis, był wyjątkowy, piękny i łatwy w wykonaniu. Nawiasem mówiąc, również musi on zawierać w sobie sens (może to być twoje imię i nazwisko lub wymyślony nick). Właśnie w etykiet inne райтеры będą mogli dowiedzieć się twoje rysunki.
3
Do etapu malowania farbą przejdź dopiero po tym, jak tworzyć już wiele, szkice i „набьете” rękę. Przed zakupem puszek z farbą spotkać na forach z już doświadczonymi artystami. Oni podpowiedzą ci, materiały jakie marki i jakie są ceny należy kupować. Na pewno są отсоветую ci kupić najtańszą farbę nieznanego producenta, ponieważ może to zepsuć twój rysunek nierówne i zbyt jasny kolor. Jak zwykle w takich przypadkach zaleca się produkty firm MTN albo Montana. Ich produkcja może kosztować w granicach 130-150 do 500 zł.
4
Gdy zdecydujesz się spróbować swoich sił tam, gdzie spotykają się zazwyczaj wszystkie райтеры, zwróć uwagę na pogodę: profesjonalista nie będzie straszny wiatr lub nawet mały deszcz, a to może zepsuć całą pracę. Pamiętaj, że lepiej będzie rysunek wykonany przy słonecznej i ciepłej pogodzie.
Należy zwrócić uwagę
Bardzo ważnym jest fakt, że rysunki wykonane przez ciebie na każdym publicznym budynku, będą traktowani jak wandalizm. A to jest surowo karane, za wandalizm można uzyskać pod odpowiedzialność karną.

logo
Kategoria:
Rysunek

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.