Jak nauczyć się mieszać

Диджеинг zyskuje na popularności, a dziś miłośnicy muzyki coraz częściej starają się dzielić swoimi preferencjami z ludźmi w klubach i barach. Ale zanim występować publicznie, warto nauczyć miksowanie utworów.

Jak nauczyć się mieszać

Instrukcja

1
Wybierz styl i kierunek. Pierwsze co musisz zrobić początkujący dj-owi – wybierz styl, w którym chce grać. Основывайтесь do swoich preferencji, a także najnowsze trendy i wyborze odwiedzających klubów (szczególnie w mieście).
2
Proszę kilkudziesięciu utworów w formie elektronicznej lub na winylowych płytach. Oczywiście, doświadczeni dj-e wolą winylu, ale płyty CD z nagranymi na nich utwory są bardziej popularne ze względu na niższe koszty. Trzeba poświęcić dużo czasu na to, aby zapoznać się z nowościami i wybrać te z nich, które będą łączyć ze sobą i tworzyć w końcu spójną kompozycję.
3
Zapoznaj się z systemem sprzętem. Przed przystąpieniem do samego mikrofon, zapoznaj się bliżej z samym sprzętem, na którym będziesz grać. Dowiedz się, jak pracować cross-фэйдером, regulować poziomy kanałów w mikserze i kręcić pitch.
4
Zwróć się o pomoc do specjalistów. Miło będzie się zaprzyjaźnić z ludźmi, którzy mają doświadczenie w диджеинге i są gotowi dzielić się z początkującym. Jeśli wśród waszych znajomych takich osób nie ma, to śmiało udać się do klubu – tam można zapoznać się z dj-ami po ich występy na społeczeństwo. Nie warto od razu męczył się z расспросами i wniosków pomóc. Na początek dowiedz się człowieka, a następnie przejść do rzeczy.
5
Naucz się wchodzić w bit. Technologia informacji ma jakąś strukturę: umieść znacznik CUE na pierwszy cios, złap chwilę z nowym kwadratem w który ma zainstalowaną torze, a następnie uruchom utwór z słuchawek tak, aby ich kwadraty weszły.
6
Suwakiem szczypta dopasować ich prędkości. Płynnie odtwórz utwór z słuchawek w eter i przyciąć nadmiar częstotliwości, regulacja głośności. Zostaw na chwilę oba utwory na żywo, a następnie delikatnie wyjmij pierwszy.
Należy zwrócić uwagę
Диджеинг jako hobby – dość kosztowne zajęcie, a przekształcenie go w zawód wymaga wiele sił i czasu.

Porada
Nie spiesz się z zakupem drogiego sprzętu, aby rozpocząć pracę na cudzym.

logo
Article Categories:
Muzyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *