Jak narysować rysunki na paznokciach

Ucząc się robić rysunki na paznokciach, zyskasz fascynujące hobby. Począwszy od prostych wzorów, umiejętności można doskonalić w nieskończoność. Spróbuj ozdobić kilka paznokci niezwykły wzór własnego projektu – być może jest to zajęcie was zachęcić, a wynik spodoba się innym.

Jak narysować rysunki na paznokciach

Trzeba

  • – emalia do paznokci;
  • – farby akrylowe;
  • – cienki pędzel;
  • – płaski pędzel z ukośne;
  • – cyrkonie, cekiny;
  • – lakierowanie z błyszczącym efektem.

Instrukcja

1
Wybierz rysunek, który chcesz wykonać. Jego wielkość zależy od długości paznokci. Na długich płytach można narysować cały krajobraz lub kwiatu koszyka. Krótkie lepiej ozdobić niewielką motywem lub pionowymi liniami, które wizualnie сузят paznokcie. Należy pamiętać i kształt płytki – owal, prostokąt lub ostry sztylet wymagają różnych rysunków.
2
Zastanów się połączenie kolorów, aby wzór harmonii z twoim ubraniem i makijażem. Dla pełnego malarstwa potrzeba 3-4 odcień i podstawowy ton. Kwiaty i portrety lepiej malować farbami akrylowymi, a do abstrakcyjnego malarstwa i wzorów nadają się lakiery z wąskimi frędzelkami, przeznaczone do zdobienia paznokci.
3
Można udekorować każdy paznokieć własny obraz lub przedstawiać wspólna historia, „wyciągając” go na całą rękę. Na przykład, narysuj na środkowym palcu bukiet wasilkow lub róż, wskazujący i nienazwanym – małe pąki i liście, a na mały palec i dużym – tylko loki łodyg i wąsy.
4
Pokryć paznokcie lakierem bazowym beżowy lub kremowy odcień. Osusz go i rozpocząć malowanie. Na płaskiej szczotki ze ściętym czubkiem wpisz niebieskiej i białej farby i narysuj chaber pięcioma kreskami, idące od środka do krawędzi. Umieść jeden kwiat u dołu paznokcia palca środkowego, a drugi – ale przekątnej, u jego końcówki.
5
Wskazujący i nienazwanym udawaj kwiaty mniejsze. Zanurzyć pędzel cienki w zieloną farbę i narysuj łodygi subtelnymi akcentami. Uzupełnij ich długie, kręcone wąsy. Aby ogólny obraz wyglądała pięknie, śledź симметричностью linii na wszystkich palcach. W ostatniej kolejce remis liście. Są one wykonywane płaskiej szczotki, na której zyskują ciemno i jasno-zielone farby jednocześnie.
6
Punktami złoto-żółtej farby udawaj midway kolorów. Uzupełnij manicure srebrnymi cekinami i pokryć utwór warstwą ochronnego ультраблестящего pokrycia.
7
Jeszcze jedna ciekawa opcja malowania przypomina antyczne medaliony. Taki manicure będzie bardzo niezwykłą ozdobą – pod warunkiem, że jest on wykonany bardzo starannie. Najlepiej wygląda na owalne lub миндалевидных paznokcie. Pokryć dwoma warstwami białej emalii i poczekaj do całkowitego wyschnięcia. Przeciągnij każdy paznokieć wąski pas ciemno-różowy kolor w postaci ramki.
8
Działka znajduje się w centrum. Na płaskiej szczotki wpisz малиновую i białej farby i spróbuj stylizowany kwiat, przypominający pion lub różę. Udawaj pięć płatków w postaci okrągłych kropek, a wewnątrz nich – jeszcze trzy mniejsze. Udekoruj tak wzorem wszystkie palce.
9
Z góry i z dołu, dodaj liście, opisując je za pomocą płaskiego pędzla ciemno-różowej i białej farby. Spróbuj najpierw jedną, a potem drugą połówkę arkusza krótki kształcie fali ruchu. Udekoruj utwór diamante, a na krawędzi ramki, zaznacz punkty purpurowe. Nakrywa rysunek ochronnym topom i dokładnie wysusz.
logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *