Jak narysować małą zabawkę

Rodzaju ozdoby choinkowe – bardzo wiele. To bombki, sople, gwiazdy, latarki, owoce, krasnoludki, małe zwierzęta. Przedstawiają je na pocztówce nie będzie łatwe i będzie ci sprawiać przyjemność.

Jak narysować małą zabawkę

Trzeba

  • – arkusz papieru;
  • – prosty ołówek;
  • – gumka;
  • – materiały do pracy w kolorze.

Instrukcja

1
Przygotuj potrzebne do pracy materiały, a także wzorzec kartki – składany na pół arkusz papieru. Wymyśl, jaką zabawkę będziesz rysować. Do tego możesz zobaczyć zdjęcia zabawek w internecie, poszukać własne ozdoby świąteczne, rozmnażać z natury albo wymyślić swoją niepowtarzalną zabawkę. Mogą to być latające talerze, smok, egzotyczny kwiat, zabawny i wspaniały charakter i inne.
2
Za pomocą zwykłego ołówka zacznij wykonywać szkic. Również rozważyć, jak i na czym będą się znajdować swoje zabawki. Może będą wisieć na świerkowych gałęzi? Lub będą leżeć w koszyczku, na мишуре, po prostu na tle pięknej. Набросайте początkowo duże obiekty. Następnie wielkimi kołami i овалами podajcie same zabawki.
3
Ołówkiem kontynuować przedstawiaj swój szkic. Jeśli malujesz piłkę, to ci się przyda w pracy cyrkiel. Sople mają wydłużony kształt i są dokręcone najbardziej fantazyjny sposób łatwiej jest wyciągnąć z podłużnych owale. Domy i latarnie wygodnie rysować z prostokątów. Różnych postaci z bajek buduj z owale (ciało, kończyny) i kół (głowa). Ozdoby świąteczne – to stylizowany wizerunek jakiegoś obiektu. Jest więc całkiem możliwe, że nie прорисовывание różnych części.
4
Dodaj obraz zabawek wzorami (ornament z gwiazdy, płatki śniegu, linii, punktów, itp.), уточняющим wzorem (wyraziste oczy, łuki, itp.). Przygotuj materiały do pracy w kolorze. Ci nadają się wszelkie materiały, jednak kolorowe ołówki i kredki wskazane jest, aby połączyć się z markery, hel uchwytami i innych jasnych materiałów. Tak samo mogę ci się przydać żel z brokatem w tubkach, złote i srebrne helu uchwyty. Można nawet użyć lakier do paznokci z brokatem. Wszystko to daje jasność twojego rysunku.
5
Zacznij pracę z tła. Następnie stosować podstawowe kolory. Staraj się nanosić poprawki (wymazy) w formie zabawki. Podajcie dalej cień, biorąc kolor ciemniejszy niż główny. U po wyschnięciu, jeśli używasz farby, przystąpić do dekupażu wzorami. Użyj do rysowania wzorów gwasz, helu uchwyty, lakier do paznokci i inne materiały według własnego uznania. Gotowy rysunek suszenie, i w razie potrzeby dokonaj korekty.
logo
Kategoria:
Rysunek

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.