Jak narysować królika na twarzy

Dzieci bardzo lubią się przebierać w stroje karnawałowe i wczuwać się w role swoich bohaterów. Ale reinkarnację będzie kompletny, jeśli dodatkowo do kostiumu będzie nakładana specjalny karnawałowy makijaż. Nie trzeba być profesjonalnym artystą, przestrzegając prostych zasad, można łatwo wyciągnąć na twarzy dziecka, np. zająca.

Dzieci bardzo lubią, gdy dorośli malują na ich twarzy

Trzeba

  • karnawałowy makijaż
  • pędzelek
  • ołówek
  • поролоновая gąbka

Instrukcja

1
Obecnie dostępne są specjalne farby do malowania na twarzy. Jeśli masz możliwość ich zakupu, skorzystaj z niego. Karnawałowy makijaż bezpieczniej zwykłych farb malarskich, nie rozprzestrzenia się na skórze, łatwo się spłukuje po upływie święta. Do rysowania zająca wystarczy trzech podstawowych kolorów – szarości, bieli i czerni.
2
Znajdź obraz z wizerunkiem królika. Oczywiście, nie trzeba brać zdjęcie żywego zająca, jego obraz na twarzy dziecka będzie trudno być w stanie odtworzyć, a to jakąś postać z kreskówki jak Bugs Łaźnie okaże się bardzo przydatne.
3
Podzielić całość na dwie strefy. Dolną połowę, w skład której wchodzą podbródek, usta i policzki, выкрасьте jasnej красокй. Nos, oczy, czoło, znajdujące się w górnej części twarzy, robi się ciemne. Lepiej jeśli uzyskany kolor będzie pasował kolorystycznie do całego stroju lub przynajmniej kolor заячьих uszu. Растушуйте dobrze farbę na twarz wacikiem lub поролоновой gąbką.
4
Powieki dziecka выкрасьте aż do brwi jasny kolor, taki sam, jaki masz do tego zadane na dolną połowę twarzy. Weź ołówek i narysuj na twarzy dziecka zająca brwi. Zrób ich wysokimi i wyciągniętymi długości. Zakreśl tym samym ołówkiem czubek nosa i wypełnić go kolorem czarnym.
5
Teraz przyszła kolej zębów. Poproś dziecko, aby zacisnąć usta i narysuj dwa zęby, zaczynających się od razu od górnej wargi. Zrób zęby jaśniejsze głównego tła, закрасив je na biało. Jeśli закрашивании dotknęły obwodowa kontur, zaktualizuj go.
6
Kilka lekkich uderzeń na policzkach dziecka będą przedstawiać wąsy i zakończą pracę. Koniecznie przyprowadźcie dziecka do lustra i zapytaj, jak mu się podoba nowy wizerunek. Jeśli zrobiłeś wszystko delikatnie, nowa twarz mu nie może się nie podobać.
logo
Kategoria:
Rysunek

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.