Jak narysować еловую gomółki

Aby gałęzie świerkowe były bardziej wiarygodnie, można wyświetlać na nich szyszki. Ale w trakcie rysowania ważne jest, aby zwrócić uwagę na nieistotne na pierwszy rzut oka szczegóły, inaczej doświadczony rzut oka od razu zauważy nieścisłości.

Jak narysować еловую gomółki

Instrukcja

1
Zacznij rysunek z obrazu gałęzi, do której zostanie dołączony szyszka. Należy pamiętać, że na jednej świerkowych lapa może wzrosnąć do dwudziestu takich pędów. Należy pamiętać również fakt, że w przeciwieństwie do sosny lub szyszek cedrowych, świerkowe zwisają prosto w dół.
2
Zrób wstępny rysunek szyszki w postaci wydłużonego owalu. Umieść go na końcu świerkowych łapy, w środku gałązki, szyszki nie rosną, ponieważ są one kontynuacją ucieczki. W przyszłości zmienisz ten owal, dodać szczegóły i прорисуете cechy budowy tego ucieczki w zależności od tego, w jakiej porze roku wybrałeś. Ale początek jest w każdym przypadku jednakowy.
3
Заострите gomółki z tego końca, który nie będzie być przymocowane do gałęzi. Należy pamiętać, że ryba musi być symetryczne względem środkowej linii pionowej. Zetrzyj linie pomocnicze gumką.
4
Narysuj łuski na całej powierzchni ucieczki. U podstawy szyszki są duże i cienkie, mają pęknięcia, ostre krawędzie. U zakończeniu łuski młode i gładkie. Jeśli chcesz przedstawić lato, to narysuj gomółki z ściśle przylegającymi do siebie łuskami. Bliżej jesieni zaczynają odstawać od siebie i топорщиться, ta ryba wygląda luźne. Ponadto, w wilgotnej pogodzie łuski są kompresowane, a w suchej zostały ujawnione. Dlatego jeśli dobierzesz deszczowy dzień, udawaj gomółki gęste.
5
Należy pamiętać kolejność występowania łusek na gomółka. Znajdują się one nie w równych rzędach, jak, na przykład, ziarna kukurydzy na початке, a jak cegły w murze. Połowa dolnej łuski znajduje się między dwoma z górnego rzędu.
6
Pomalować rysunek. Dla dojrzałych jesiennych szyszek użyj brązowy i beżowy, dla młodych dodać zielony odcień. Nie zapomnij o cienie pod wystającymi łuskami. Przejdź do ciemnej farby uszkodzenia i nierówności na ich powierzchni.
logo
Kategoria:
Rysunek

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.