Jak narysować farmę

Doświadczony artysta może narysować wszystko, co chcesz – nawet farmę. Jeśli jeszcze nie uważają się za profesjonalistów, warto wiedzieć pewne niuanse, które pozwalają nadać gospodarstwie wiarygodność i realizm na rysunku.

Jak narysować farmę

Trzeba

  • – arkusz papieru;
  • – pędzle, ołówki;
  • – gumka;
  • – farby;
  • – natura lub zdjęcia farmy.

Instrukcja

1
Zdecyduj, jaka farma będzie pokazana na twoim rysunku i jakie myśli chcesz przekazać widzowi. Jeśli zdecydujesz się narysować duży животноводческий kompleks, postaraj się przekazać skala organizacji, na przykład, do tego pokaż długie szeregi obór lub duże выпасные pola. Tutaj będą istotni szerokie perspektywy i dużą ilość powtarzających się elementów.
2
Jeśli trzeba wyciągnąć małą prywatną farmę, spróbuj przekazać różnorodność i wielostronność tego gospodarstwa. Do tego pokazywanie różnych zwierząt żyjących w gospodarstwie: krowy, kury, świnie, konie. Przy tym staraj się pokazać historię, a nie prosty zestaw zwierząt i budynków, na przykład, отъезжающую powozu, który wszystko trzyma na rękach, popołudniu odpoczynek, gorącej porze – sianokosy, poranną дойку itp.
3
Jeśli mieszkasz w mieście i nigdy nie widziałem farmę, zobacz zdjęcia z jej wizerunkiem lub jedźcie do krewnych na wieś. Mieszkańcom wsi warto innymi oczami spojrzeć wokół, aby zobaczyć piękno w zwykłych dla nich rzeczach.
4
Wybierz farby i płótno, z pomocą których można w najlepszy sposób przekazać nastrój obrazu. Do letniego upalnego dnia wybrać pastelowych ciepłych i gorących kolorach, a do zimnego deszczowy rano weź tuszu-pióro.
5
Postaraj się pokonać pokusę umieścić zbyt wiele na pierwszy plan. Tutaj powinno być tylko to, co najważniejsze, a do tego, aby spojrzenie poruszał się dalej, w głąb obrazu, należy podłączyć przedni i środkowy plany drogami, ścieżkami lub innymi elementami, уводящими w dal.
6
Proszę uważnie relacji światła i cienia w rysunku gospodarstwa. Cienie pomogą ci pokonać przedni płaski plan i zaznacz przedmioty i zwierzęta. Urok zdjęciu nadać blask słońca, na przykład, w wodzie lub w jej włosy.
7
Po tym, jak skończysz podstawowe kontury, przejdź do kreślenia elementów obrazu, kamieni, trawy, uprzęży, narzędzi itp.
logo
Kategoria:
Rysunek

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.