Jak napisać oferta na wynajem

Zajmujesz się wynajmem komercyjnych zabaw. Twój cel – poszerzyć bazę klientów. Do tego trzeba zainteresować potencjalnych najemców. Jeśli mówić o swojej firmie i świadczonych usługach na żywo wystarczy, to na papierze wszystko jest o wiele trudniejsze. Oferta to oferta o dalszej współpracy. List musi zawierać informacje o świadczonych usługach. Jeśli nie chcesz, aby to pozostało niezauważone lub nie poleciało do kosza, prawidłowo i kompetentnie zrób go.

Jak napisać oferta na wynajem

Instrukcja

1
W pierwszej kolejności należy sporządzić listę potencjalnych najemców. Dla każdego z nich przygotować indywidualną ofertę. To nie musi być cały tekst, po prostu zrób kilka inne propozycje.
2
Stay klienta grzesiu list do końca. Do tego trzeba sprawnie, a co najważniejsze – poprawnie go uruchomić. Jeśli wcześniej spotkał się lub rozmawiając przez telefon o usługach najmu, włącz na pierwsze miejsca listy następujące zdanie: „W rozmowie telefonicznej powiedział…”, „spodobał Nam się twój pomysł na…”, „Przy spotkaniu wspomniałeś…” itp.
3
Także włączyć w ofertę statystyki lub wyniki badań. Czyli powinieneś się zainteresować najemcy poprzez prezentowanie sukcesu innych ludzi. Na przykład, można pokazać, jak reklamowe zabaw, znajdujące się w tym lub innym miejscu, wpływają na popyt konsumentów.
4
W żadnym wypadku nie zaczynaj oferta z opowieści o swojej firmie, ujawnieniem historii jej powstania,- wszystko to zrazić potencjalnego najemcy, bo jeszcze nie zainteresowały go.
5
Opisz usługi wynajmu. Tutaj należy określić cel, zadanie, istotą, wynik ostateczny koszt. Unikaj fachowych pojęć, klient musi być wszystko jasne, bo „mądre” zdanie mogą zrazić najemcy (a kto chce wchodzić w dziwne sprawy). Podaj argumenty, które popchną potencjalnego klienta zawrzeć umowę właśnie z tobą. Można również prowadzić przejrzysty materiał (schematy, ilustracje).
6
Opisz szczegółowy plan pracy z firmą, czyli tutaj możesz określić, warunki, obowiązki, zasady odbioru prac, itp.
7
W końcowej części włącz zdanie, które zachęcą potencjalnego klienta do zawarcia umowy najmu właśnie z twoją firmą, muszą również dać możliwość czytelnikowi wyjaśnić masz żadnych informacji. Zostaw swoje kontakty.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.