Jak nakleić na telefon naklejki

Kolorowa naklejka jest w stanie nie tylko nadać niepowtarzalny i uroczy obraz telefonu, ale i chronić go od drobnych rys i przetarć. Występują tarcze i naklejki, ale największą popularność zyskał, oczywiście, drugi typ. Takie стиккеры można bez trudu nakleić na telefon, a w razie potrzeby szybko usunąć, nie pozostawiając żadnych śladów.

Jak nakleić na telefon naklejki

Trzeba

  • – naklejka;
  • – telefon;
  • – pęseta
  • – wacik;
  • – trochę alkoholu lub zawierający składnik odtłuszczający;
  • – sucha szmata;
  • – suszarka do włosów.

Instrukcja

1
Wyczyścić telefon przed kurzem i brudem. Szczególną uwagę należy zwrócić przycisków, aparatu i innych выемкам, ponieważ tam najszybciej zatykają się kawałki gruzu. Przetrzyj obudowę urządzenia alkoholem lub słomy zawierający składnik odtłuszczający. Pozostałości chemii usunąć wilgotną szmatką, a następnie wytrzeć powierzchnię do sucha.
2
Podważ krawędź naklejki pęsety i oddzielić ją od podłoża. W miarę możliwości staraj się nie dotykać липкому warstwy, ale jeśli to się stało, nie martw się, ponieważ właściwości klejące od tego nie pogorszą się. Zgodnie z modelem telefonu i wybranego naklejką wszystkie otwory na nią już dokonane. Ostrożnie usunąć te niepotrzebne części, lekko naciskając na nich.
3
Powoli dostałem naklejkę, ale na razie nie naciskaj mocno ją do obudowy. Upewnij się, że otwór na aparat jest w pełni zgodne i nie przykrywa jej. Umieść krawędź naklejki do obudowy, jeśli wykonali tę procedurę krzywo, odklejać i powtórzyć proces od nowa. Najważniejsze, podczas odklejanie nie ciągnąć zbyt mocno, gdyż стиккер można deformować, a następnie otwory, przeznaczone do aparatu i przycisków, nie mogą pokrywać się z tym, do czego zostały przeznaczone.
4
Gdy jedna z krawędzi szczelnie i dokładnie położył się na telefon, пристройте pozostałą część. Delikatnie dociśnij obudowę, aby skutecznie zablokować położenie naklejki.
5
Wygładzić powierzchnię miękką szmatką lub chusteczką. To pozwoli pozbyć się pęcherzyków powietrza, powstałych podczas procesu pracy.
Należy zwrócić uwagę
Jeśli naklejka winylowa, to dla tego, że jest mocno „wsi” na telefon, należy wygładzić ją pod strumieniem gorącego powietrza. Wystarczy skorzystać z normalnymi odpadami, suszarka do włosów. W celu uniknięcia nagrzewanie się obudowy, nie trzymaj suszarka do włosów zbyt długo w jednym i tym samym miejscu. Za pomocą tej procedury można mieć pewność, że naklejka będzie służył ci przez długi czas i nie отклеится spontanicznie.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.