Jak nagrać mp3-twardy

Nowoczesne ośrodki muzyczne i radia samochodowe są przeznaczone do pracy z komputerowymi formatami plików audio. Dla skutecznego odtwarzania muzycznych płyt cd za pomocą tych urządzeń należy przestrzegać pewnych zasad.

Jak nagrać mp3-twardy

Trzeba

  • – Nero Burning Rom.

Instrukcja

1
Wybierz program, za pomocą której można zapisywać pliki na dysku. Do okresowego nagrywania płyt można użyć триальные wersji programów. Kliknij na link http://www.nero.com/rus/downloads-previousproducts.html i pobierz odpowiednią wersję Nero Burning Rom.
2
Zainstaluj program uruchamiając plik exe. Uruchom ponownie komputer po zakończeniu tego procesu. Kliknij na ikonie programu Nero i poczekaj na otwarcie menu szybkiego uruchamiania. Wybierz opcję „DVD” lub „CD z danymi”.
3
Po otwarciu nowego menu, naciśnij przycisk „Dodaj”. Wybierz pliki mp3, które chcesz nagrać na płytę, a następnie ponownie kliknij przycisk „Dodaj”. Powtarzaj ten algorytm, aż wszystkie wybrane pliki muzyczne nie są wyświetlane w oknie programu Nero.
4
Nie sortuj pliki według folderów, jeśli nie jesteś pewien, że program jest w stanie skutecznie je odczytywać. Nie dodawaj na dysku żadnych plików, na przykład programu lub archiwa. To może doprowadzić do tego, że dysk nie będzie poprawnie odczytywana przez odtwarzacz.
5
Kliknij przycisk „Dalej” po przygotowaniu plików do nagrania. W polu „Aktualny rejestrator” wybierz napęd DVD, w którym znajduje się czysty dysk. Wprowadź nazwę płyty, wypełniając odpowiednie rubryki.
6
Koniecznie odznacz opcję „Zezwalaj na dodawanie plików”. Większość odtwarzaczy nie odtwarzają dysków z otwartą sesją. Naciśnij przycisk „record”. Potwierdź uruchomienie procesu.
7
Po zakończeniu działania programu wyjmij dysk z tacy napędu. Wklej go w odpowiedni program i spróbuj uruchomić losowy utwór.
logo
Kategoria:
Oprogramowanie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.