Jak na drutach z dwóch nici

Wzory związane z dwóch nici w różnych odcieniach, na dziane rzeczy wyglądają pięknie i oryginalnie. Ale w odróżnieniu od wytłaczanych i ażurowych wzorów, wymagają większych umiejętności i zręczności. Istnieje wiele tajemnic, jak robić na drutach z dwóch nici wyrafinowaną i modne ubrania.

Jak na drutach z dwóch nici

Trzeba

  • – nici w dwóch kolorach;
  • – szprychy;
  • – schemat ornamentu.

Instrukcja

1
Połącz poziome pasy, jeśli dopiero zaczynasz uczyć dwukolorowe drutach. Провяжите wymagana ilość rzędów nicią w tym samym kolorze. Umieść kłębek w plastikową kopertę z zapięciem.
2
Zacznij robić na drutach nicią w innym kolorze, po wykonaniu poziomego paska zabierzcie kłębek w pakiecie. Перекрестите nici z boku skrzydła, i zwiąż następnego paska. Zmiennik kolorowe poziome paski, dopóki nie uda pożądany wzór.
3
Aby wykonać szerokie pionowe pasy, należy dla każdego pasa ruchu, oddzielny kłębek. Na granicy pasm перекрещивайте nici, uważaj, aby płótno nie стягивалось i, odwrotnie, nie rozchodziło się. Kulki przechowywać w plastikowej kopercie, dla każdej nitki wyciąć swoje otwór.
4
Żakardowe wzory zwiąż przedniej powierzchni, pozostawiając za pracą nić innego koloru. Przy вывязывании rysunku należy postępować zgodnie z wybranym schematem. W wyniku ciężkiej pracy produkt będzie bardziej ciepły kosztem drugiej warstwy, która powstaje wolnych włókien.
5
Zostawić wystarczającą ilość nici i wstępnie dociskając palcem, aby zworki na odwrotnej stronie żakard wzór nie провисали lub nie стягивали płótno. W razie potrzeby dodatkowo переплетайте wolną i pracy nici, jeśli odległość między wzorami wynosi ponad 3 pętle.
6
Wąskie pionowe paski i małe kwadraty połącz podobnie. Podczas wykonywania przedniej powierzchni zwiąż się z dwóch nici, na przemian kolory i pozostawiając nie uczestniczy wątek za pracą. Изнаночные szeregi провязывайте, brakuje luźną nić przed pracą.
7
Aby połączyć się z dwóch nici duże kwadraty, użyj odbiór drutach każdego fragmentu nici z pojedynczej cewki. W kierunku poziomym alternatywne kolory w szachownicę. Nie zapomnij skręcanie nici w końcu rzędów.
logo
Article Categories:
Hand-made

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *