Jak mocować paroizolację

Materiały, ogrodzenia konstrukcje budowlane od pary i wilgoci nazywane пароизоляцией. Jako paroizolacji można używać rolki lub liściaste materiały. Metody mocowania mają różne.

Jak mocować paroizolację

Trzeba

  • – budowlany скобозабиватель;
  • – wkręty;
  • – reiki;
  • – profil.

Instrukcja

1
Krzepcie folie paroizolacyjne materiały z wewnętrznej strony pomieszczenia. Jeśli ściany są bardzo cienkie, a temperatura powietrza w okresie zimowym spada poniżej 25 stopni, to паробарьер musi być i wewnątrz, i na zewnątrz budynku.
2
Gorąco materiałów zabezpieczyć na całym obwodzie ścian za pomocą budowlanego скобозабивателя. Każdy następny rolka zacznij promować, co docierane na poprzedniej obcisłe. Jeśli nie planujesz dalsze ocieplenie, do mocowania materiału użyj drewniane lub plastikowe listwy.
3
Reiki прикручивайте za pomocą śrub w odległości 30 cm od siebie. Jeśli będziesz na пароизоляционных materiałów обтягивать ściany теплоизолирующими treści, mocować dodatkowo paroizolację nie trzeba. Będziesz mocować na reiki jednocześnie i paroizolacji i izolacji cieplnej.
4
Do mocowania blachy paroizolacji ustaw rama z profilu, w którym można po prostu wstawić arkusze. Dodatkowo zabezpieczyć je za pomocą wkrętów. Miejsca łączeń обтяните folią PVC lub изоспаном.
5
Paroizolację sufitu rób na zakładkę ze ścianami, który musi być nie mniejsza niż 20 cm Aby skutecznie chronić sufit od pary i wilgoci, a także znacznie wydłużyć żywotność konstrukcji nośnych, zrób łaźni izolację wewnątrz i na zewnątrz.
6
Zewnętrzne ocieplenie powinno składać się z trzech warstw, gdzie pierwsza warstwa będzie paroizolacja, drugi – izolacja termiczna, trzeci – paroizolacja. Taka potrójna ochrona całkowicie zapobiega powstawaniu kondensatu, co znacznie przedłuży żywotność drewnianych stropów.
7
Jeśli stropy wykonane z żelbetu, to tym bardziej trzeba je niezawodnie chronić od pary i wilgoci. Jeśli tego nie zrobisz, to w mieszkaniu lub domu, za każdym razem będzie kapać z sufitu, szczególnie przy dużej zmianie temperatury na zewnątrz.
logo
Kategoria:
Remont chaty

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.