Jak zbudować domek

Jeśli kupiłeś lub zamierzasz sobie kupić domek działka bez domu, trzeba najpierw zdecydować, gdzie będzie stał twój dom, z którego będzie wykonany. Trzeba także pokonać szereg niuansów. Materiałów obecnie istnieje mnóstwo, jest w czym wybierać. Ale zacznij od tego, jaki dom potrzebujesz, aby mieć wyobrażenie o tym, jak go budować, a także o tym, jakie materiały będą potrzebne.

To taki wspaniały dom można zbudować własnymi rękami

Instrukcja

1
Jedno z najbardziej ekonomicznych, a także rzucają szybkie opanowanie domek działki, rozwiązań jest budowa брусчатого lub konstrukcji domu o powierzchni 20-25 m. To pozwoli szybko uzyskać ciepłe rdzeń dla przyszłości podmiejskiego domu, który później „obrasta” dodatkowymi подстройками i dodatkami.
2
Zacznij prace budowlane z ubikacji. Najlepsze rozwiązanie – ustawić щитовую kabiny z odprowadzającym zbiornik. To później, będzie można przenieść się w zupełnie dowolnym miejscu.
3
Rynek budowlany przyjemność zaoferować konsumentom setki architektonicznych i konstrukcyjnych zdań, ale łatwiej i szybciej będzie zbudować domek z drewna lub z drewna z piecem-буржуйкой.
4
Przy zakupie zrębowej raz zadbaj o fundamentach. Usuń plamy zabudowy pełna roślinny warstwę. Валунные lub blokowe, fundamenty przy dobrych suchych glebach można zakładać bezpośrednio na powierzchni. Równocześnie z fundamentami lepiej od razu zdecydować się na pozycji pieca, aby położyć się dla niej osobny fundament betonowy, dogłębna na 40-50 cm Gdy będziesz stawiać mikrofalowa, już samodzielnie decydować o ostatecznej wysokości fundamentu. Do pieca w domu wystarczające podstawy wymiarach 120×80 cm Ściany, jak wspomniano wcześniej, drewniane lub брусчатые. Belka bierz przekroju 15×15 cm lub więcej. Szerokość прокопченного szczeliny w drewnianych ścianach powinna przekraczać 12 cm.
5
Podłogi opierają się na drewniane legary. Nie zapomnij uwzględnić w konstrukcji podłóg obecność izolacji. Dach zrób крутоуклонную, na 45 stopni lub więcej. To w przyszłości pozwoli ci dostosować strych pod poddasze. Dach, na dachu заготовьте miękkiej, рубероидную. Jako osi dachu przy spadku 45 stopni może wynosić 10-12 lat. Można od razu umieścić naśladuje gonty штучную рубероидную dach. Kosztuje nie dużo droższe, ale wygląda znacznie ładniej i służy dwa razy więcej.
6
Sufit drewniany. Настелите deski na legarach, nie zapominając o izolację akustyczną i eksploatacyjną obciążenie przyszłości na poddaszu pomieszczenia. Okna w domu zainstalować raz podwójne. Doskonałym wyborem są okna plastikowe, które w ostatnim czasie bardzo popularne. Drzwi zrobić (kupić) wzmocnione i ocieplone. To wszystko.
logo
Article Categories:
Remont chaty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *