Jak штукатурить mikrofalowa

Po zakończeniu budowy pieca należy zająć się jej оштукатуриванием. Przed rozpoczęciem pracy należy przygotować powierzchnię pieca. Do tego trzeba ją dobrze ciepła. Zaprawę można nakładać tylko na gorące ścianki.

Jak штукатурить mikrofalowa

Instrukcja

1
Zajmijcie się pracami przygotowawczymi. Wykonaj czyszczenie pieca z gliny, zaprawy. Zwróć szczególną uwagę na szwy. Należy je usunąć na głębokość większą niż 1 cm Po tym, jak w szwy wbij gwoździe, które mają długość 100 mm. Najlepiej wbijać je pod kątem. Kapelusze powinny wystawać ponad powierzchnię, na 5 mm, rozstaw między nimi nie może być dłuższy niż 15 cm Do gwoździ za pomocą miękkiej pieca drutu załączyć wiklinowy siatkę, która ma komórki nie więcej niż 20×20 mm. Zostanie utworzona dodatkowa chropowatość, która jest w stanie zapewnić bardziej niezawodne utrwalenie roztworu na powierzchni pieca. Jeśli siatka jest zbyt miękkie i mocno przylega do pieca, to pod nią poprowadzić wełna stalowa o grubości 3 mm. Przymocuj ją do tych samych gwoździ.
2
Оштукатуривать można tylko gorące ścianki pieca. Aby rozpocząć je zwilżyć wodą. Po tym nanieść płyn сметанообразный roztwór. Ta warstwa nazywa się обрызгом. Poczekaj, musi dojrzeć. Następnie nałóż drugą warstwę zaprawy – grunt. On musi mieć grubość około 5-7 mm. Podkład powinien również dobrze chwycić. Teraz można przystąpić do ostatecznego wyrównania powierzchni. Jeśli tynk ma grubość 18-20 mm, roztwór należy nanosić w trzech etapach. Zdecydowanie nie zaleca się przykrywanie gleby czyste nadrukiem testem. On straci swoją wytrzymałość zaprawy.
3
Zaprawę najlepiej wykonywać po całkowitym związaniu zaprawy. Do tego celu należy użyć drewnianą, metalową lub plastikową tarkę. Także trzeba będzie zwykły pędzel. Za pomocą pędzla należy zwilżyć powierzchnię wodą, a z pomocą pacy należy wykonywać z zaprawy. Tynk w końcu musi być czysta i gładka. Straconych miejsc i протирин być nie powinno. Jeśli po wyschnięciu można zauważyć pęknięcia, to rozwiń je zwilżyć wodą, zamazhte rozwiązanie i ponownie przetrzeć.
logo
Kategoria:
Remont chaty

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.