Jak leczyć kukurydzy

Nie zdążyli założyć swoje ulubione letnie buty, jak tam przejdzie kukurydzy? Kukurudza na tyle nieprzyjemne i bolesne rzeczy. Jeśli odciski nie zwracać żadnej uwagi odbędzie się samodzielnie przez 7 dni, jeśli ją leczyć odbędzie się ona dwa razy szybciej, przez 2-3 dni. Leczyć irytujących kukurydzy, pomoże nasz krok po kroku instrukcje. Bierzmy się do leczenia!

Jak leczyć kukurydzy

Instrukcja

1
Uszczelnienie kukurydzy plaster, jeśli wybieracie się gdzieś iść, aby kurz nie dostały się do rany. Kup specjalny plaster z антисептической impregnowane. Za to co robisz, patch usuwa ból i размягчит kukurydzy. Przyszedłszy do domu, można delikatnie usunąć martwe komórki peeling lub pumeksu.
2
Praca kukurydzy maścią na bazie kwasu salicylowego. Przy czym smarować tylko chorobowo powierzchnię skóry, a nie całą piętę.
3
Dołącz do stóp kawałek liścia aloesu i pozostawić na noc. Roślina ta posiada wspaniałe заживляющим i подсушивающим właściwości.
4
Zetrzeć na tarce cebulę lub drobno pokroić, a następnie nałóż otrzymaną zawiesinę na pęcherz i забинтуйте. Zostaw łuk na noc. Z góry można założyć skarpety, aby cebula „nie uciekł” z modzele. Ten kompres pomoże mięknąć kukurydzy, rano można go usunąć.
5
Użyj śliwki do walki z мозолью. Gotować owoce w mleku i przemian stosuje się je do stóp. Trzymaj jagody, aż ostygnie, a następnie bierz drugą „gorącą”. Zmieniaj jagody około pół godziny.
6
Zetrzeć surowe ziemniaki na tarce, otrzymaną papkę nałóż na pęcherz. Z góry zaleca się założyć folię termokurczliwą i krawat bandażem. Takie okłady można robić jak się rano i przed snem.
7
Spróbuj dołączyć do stóp cytryna, ale w żadnym wypadku nie jest miąższ, tak jak będzie szczypać, a skórkę skórki.
8
Posmarować chore miejsce pomidorowym puree, wielu pomaga w taki właśnie sposób, aby pozbyć się odciski.
9
Rób specjalne kąpiele dla stóp, aby pary i zmiękczone kukurydzy. Aby przygotować kąpiel: przenosi na 2 łyżki sody oczyszczonej i oliwy z oliwek, dodaj 5 kropli olejek rumiankowy (lub 1. łyżkę farmacji rumianku). Попарьте w takiej wanience twoje nogi przez 15 minut, następnie posmarować chore miejsce заживляющей maścią. Po wykonanej procedury można zakleić kukurydzy plaster.
10
Sama w sobie pęcherz nie jest straszna, ale konsekwencje mogą być bardzo przyjemne. Aby uniknąć odcisków eksperci zalecają, aby nosić wygodne buty.
Należy zwrócić uwagę
W żadnym wypadku nie cięcia łodyg kukurydzy i nie przekłuwać jej, aby nie zakazić rany infekcję, a także uniknąć ewentualnych przykrych konsekwencji.

logo
Article Categories:
Leczenie chorób

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *